Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by Arnijs »

Envoy... neviens jau neteica, ka zvanīja no Baltijas jūras.
Kad saņēmu šādu zvanu, uzzvanīju LMT izziņu dienestam un painteresējos, kas tas par zvanu. Tad tieši tā arī atbildēja, ka šāds nr varētu būt saistībā ar kuģiem.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by Nīgrais »

Arnij, paldies!
Man beidzot pielēca, kas tie par kuģiem. :cheer:
User avatar
walcc
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 251
Joined: Thu Aug 30, 2007 7:55 am
Location: Liepaja
Contact:

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by walcc »

Morgen!
Vai tad Latvijā šodien nesvin SAAB neakarības dienu?
http://newsroom.saab.com/news/news/saab ... fe367.html
Principā Vikingiem vajadzētu tā kā kko organizēt...
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by jastr »

nesvinam gan. un ko tikai vikingiem nevajadzētu darīt, piemēram, arī mašīnas tirgot :D un tu te vēl ccri uz pieņemšanu vai kko tml? :D
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by mixeris »

A jūs zinat, ka viņi neko neorganizē? :D
Tas, ka viņi nav jums atsūtījuši sms vai oficiālu e-pastu nenozīmē, ka šodien tur kaut kas nenotiekas :D
User avatar
walcc
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 251
Joined: Thu Aug 30, 2007 7:55 am
Location: Liepaja
Contact:

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by walcc »

nu tad vismaz savā lapā varēja kko ierakstīt :)
User avatar
Killers
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1131
Joined: Fri Jan 18, 2008 5:10 am

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by Killers »

ja viņi kko organizē, būtu bijis tikai pieklājīgi uzaicināt klubu.
galu galā nevis vikingi rīkoja atbalsta pasākumu pirms gada, bet tieši klubs...
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by vidvuds »

Killers wrote:ja viņi kko organizē, būtu bijis tikai pieklājīgi uzaicināt klubu.
galu galā nevis vikingi rīkoja atbalsta pasākumu pirms gada, bet tieši klubs...
bet viņi jau neorganizē.

Ka arī no otras puses, vai arī vajadzētu?! Iztiksim taču , ne?! ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by elmo »

Diez vai šie ir spējīgi kaut ko noorganizēt!Citiem servisiem šie detaļas tirgo tikai ar priekšapmaksu, tas neliecina par labu finansiālo situāciju uzņēmumā!;)
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by uculs »

Neorganizē, es šorīt tur biju:lol: man neko nedeva un pēc svētku gaisotnes arī neizskatījās:woohoo:
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by jastr »

man liekas, ka tur pat nav runa par spēju kko uzrīkot. cik lielas SK bija izmaksas atbalsta brauciena rīkošanai? imho nekādas, vnk cilvēki pavilkās.

pieņemu, ka tur pat neviens neaizdomājās, kā auto markas pārstāvis, par nepieciešamību (pienākumu būtībā) kaut ko rīkot, pateikt paldies klubam un markas entuziastiem LV. diez kāpēc daudzviet pasaulē šodien notiek pasākumi, LV ne...

PR aktivitātēs Vikingi ir pilnīgi zem katras kritikas.

edit: lai gan arī no SK puses nebūtu skādējusi kāda preses relīze šajā sakarā (independece day) kaut vai tādā līmenī, ka mēs sveicam saab kā marku šajā sakarā...

edit2: ā, nē, ir ielikuši rakstu pie savām ziņām :D http://www.saab.lv/main/GLOBAL/en/news.html#132 paldies vismaz par to
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by KurBads »

normālā situācijā markas oficiālajam dīlerim būtu jābūt kluba biedru rindās.
Beļģijas klubā sastāv, šķiet nemelošu, katrs no atsevišķajiem (kādi 20) SAAB dīleriem.
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by chippy »

Nils ar savu autiņu pa SWE? :)
Image
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by Yukki »

Sestdien aizvedu dēlu uz Biķerniekiem uz Folkreisu, pašam bija intrese to "tautas sportu" saprast un apskatīt beidzot. Vai kāds man var izskaidrot to sacensību būtību, ar ko tās atšķiras no krosa vai jebkuriem sētas mačiem,- vai tikai ar to, sportistam ir pienākums auto pārdot par cik tur EUR, ja kāds cits to vēlas? Nolikumu studēt man slinkums, man pietiks, ja uz pirkstiem īsi pastāstīsiet.
Nu, ko es redzēju par saviem Ls 2 - pabriesmīga izskata (izņemot vienu, kas izkrāsots kā Kings no Vāģiem:cheer:)golfi, širocco, 323mazdas un huļiganka startē pa 6-8 gab, dragā 6 apļus, no kuriem vienu veic pa "šortkatu"(lai interesantāk?), nākošajā braucienā kautkā samainās ar starta pozīcijām un dragā atkal, pagrūstās un tad atkal un atkal un tad es nosalu... Tā kā slīd, brauc viņi ne īpaši ātrāk kā mēs ar saabiem:silly: Nu, labi, mūs no kupenām izvelk Mazdas un Volvo SUVi vai paši, kamēr tur to dara jauns RR par 100K $. Iespējams viņi iegūst kkādus punktus un medijos tiek atspoguļoti kā SPORTISTI, jo laikam ir LAF licenzes. Nu, un kas tad ir autokross? Nu nesapratu es to visu, uz vietas neviens arī neko neskaidroja, noklausoties blakusstāvošajos, sapratu, ka šie arī ne pārāk saprata, bet varbūt Jums, ak viedie interneta rakstītāji, ir īss kopsavilkums par šo tēmu?
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by mixeris »

Nedomāju, ka tu gribēsi līst ar savu Saabu kopā ar tiem pārējiem uz trases :D Kā arī negribēsi viņu pārdot pa to naudiņu :D

Bet pamatdoma ir tāda, ka sagatavo pa mazām naudiņām auto, lai nav pēc tam žēl pārdot kā arī apskādēt. Tad kopā ar džekiem barā mauc. Tas viens aplis nav šortkats, bet gan pagarinātais joker aplis.

Domāju, ka tas pasākums ir vairāk domāts tiem, kas vēlas izgāzt, jo ir iespēja par konkrētu naudas summu dabūt auto ar kuru var doties trasē pat neko īpaši negatavojot :D Nedomāju, ka skatītājiem no malas tas ir baigi interesantais pasākums, bet varbūt, ja ilgāku laiku seko līdzi tad paliek arī interesanti.
Man personīgi vilina domā, ka ir jābrauc ar citiem kopā nevis tā sauktajā Time Attack variantā. Man personīgi patīk neliela kontaktcīņa nevis vienkārši vizināšanās. Protams tādu kontaktcīņu ar savu ielas auto es nevēlos piedzīvot :)
Post Reply