Saab kluba pilnsapulce, jubilejas rallijs un dzimšanas diena

8. marts ir ne tikai Sieviešu diena, bet arī Latvijas SAAB kluba dzimšanas diena. Un kā jau katru gadu ap šo laiku tiek rīkota Saab kluba pilnsapulce, uz kuru, protams, tika aicināti visi kluba biedri, kā arī interesenti. Tradicionāli šo dienu mēs varam dēvēt par SAABistu Atvērto durvju dienu, kuru veido vairākas daļas un uz kuru aicināts ikviens, kam ir interese par SAABiem un/vai SAAB klubu. Pagājušogad pasākums notika ļoti kompakti viesu nama teritorijā, bet ietvēra veselas astoņas daļas: kopsapulci, braucienus ziemas trasē, pusdienas, ziemas trasi, pirti, ziemas trasi, gulēšanu un vēlreiz ziemas trasi. Šogad palielinājām pasākuma laukumu pa visu Rīgu, samazinot pasākuma daļu skaitu: to veidoja Biedrības SAAB klubs biedru kopsapulce, SAAB kluba jubilejas rallijs "SAAB un lielpilsēta" un noslēdzošā daļa ar svinībām kafejnīcā "Pastnieks zvana divreiz". Šī bija 13. dzimšanas diena, kas sākās G.Astras ielā 13 un noslēdzās Alberta ielā 13.

SAAB kluba 13.Dzd

1. daļa. Biedrības SAAB klubs pilnsapulce

Šī gada sapulce norisinājās SAAB dīlera "Viking Motors" laipni mums atvēlētajās telpās ar kafiju, cepumiem un SAABiem visapkārt.

 - nobalsojām par Biedrības SAAB klubs finanšu pārskata pieņemšanu;
 - iepazināmies ar valdes ierosinājumu 2011. gada budžetam, minot, mūsuprāt, atbalstāmos pasākumus un principus, kurus mēs ņemsim vērā, tērējot Biedrības naudas līdzekļus;
 - atskaitījāmies par 2010. gadā rīkotajiem pasākumiem un tiem, kuros esam piedalījušies kā SAAB klubs. Diskutējām par 2011. gadā plānotajiem pasākumiem un vienojāmies atbalstīt pasākumus, kas vērsti uz mūsu ģimenes locekļu iesaistīšanu, piemēram, Latvijas apceļošana, Sporta spēles. Tā kā 2009. un 2010. gados bija daudz mazāku un tematiskāku SAAB auto pasākumu, iespējams, ka būtu jārealizē "retāk, bet vērienīgāki" princips, t.sk. apvienojot pasākumu rīkotāju resursus (nevis viens rīkotājs, bet komanda);

 - uzzinājām, kā sokas SAAB oficiālajam dīlerim "Viking Motors", kā arī iepazināmies ar viņu redzējumu par sadarbību ar Klubu. Kopā Latvijā esam 6000 reģistrētu SAAB lietotāju.
 - padiskutējām par nākošā gada kalendāriem - kā apkopot forogrāfijas, vārda/dzimšanas dienu iespējas; uzņēmām jaunu biedru.

Kopā bijām 25 cilvēki, no tiem 15 biedri. Biedrībā SAAB klubs šobrīd ir 20 biedri.

2. daļa. SAAB jubilejas rallijs "SAAB un lielpilsēta"

Walcc & Co deva startu orientēšanās braucienam pa Rīgu, pirms kura daudzas komandas tika sakomplektētas uz vietas. Rallijā meklējām kontrolpunktus, risinājām ar SAAB un Rīgas vēsturi saistītus jautājumus, cenšoties iekļauties organizatoru noteiktajos laika limitos. 3 h laikā kārtīgi pabraukājāmeis ar SAABiem un ne mazums paskraidījām kājām. Lai gan uzdevums bija sakrāt pēc iespējas vairāk punktu, daži pamanījās ralliju beigt ar negatīvu punktu skaitu.

Šogad uzvarēja komanda Agris/Ilmārs/Agnese, kas izgrieza pogas daudziem rīdziniekiem. Otrā vietā Kristaps/Skaidrīte/Ināra, trešā palika jaunbiedra & kluba vadītāja komanda - Aivars/Ingus.

Balvu fonds šogad iespaidīgs, kur pirmā vieta izvēlas, ko vēlas:
- Bezmaksas eļļas un filtra maiņa Car Life autoservisā;
- Jauks vakars Mojo Cafe, Pils laukumā 7;
- Ielūgums 2 personām uz Rīgas Improvizācijas Teātri, Kino Rīga.

Rezultāti

Kopā startēja 12 komandas, katrs nobraucot gandrīz 100 km.

3. daļa. Svinības kafejnīcā

- šī bija visapmeklētākā daļa, kad draudzīgi pasēdējām krodziņā "Pastnieks zvana divreiz", kārtīgi paēdām, našķējāmies ar kliņģeri un šampanieti, apbalvojām apbalvojamos un kārtīgi izsmējāmies. Kā tas tagad moderni pieņemts, pēc liela pasākuma izturīgākajiem bija arī "afterparty" Mojo Cafe pagrabiņā sveču gaismā.
 SAAB kluba dz d iekš Pastnieka

Bildes: Kristaps

Diskusijas par un ap pasākumu te, bet par SAAB kluba attīstību šite.

Vienmēr Jūsu

Latvijas SAAB Klubs