• karst motors
Page 1 of 1

karst motors

Posted: Sat Aug 30, 2014 11:38 pm
by berzslv
Sveiki atkal.
Manas problēmas nebeidzas tikai ar to, ka turbīna jāmaina.
Pirms pāris dienān nomazgāju sāvu saabu 9-5. Braucu ārā un pēkšņi sāk karst motors. temperatūra kāp augša pa sekundēm.
Ieslēdzu kondišku uz karstākā un vizinos jau pāris dienas, lai temperatūru turētu uz 90-100, jo nesanāk aizvest uz servisu, dēļ darba.
Kāda vaina var būt? Termostats nojudzās vai ūdens sūknis(varbūt vēl kāda problēma). pa lielo apli itkā nedzen un truba diezgan tukša liekas.
Ventilators ieslēgts 24/7 gandrīz vai.
Parīt jābrauc diezgan tāls gabals. Drīkst braukt vai labāk neriskēt?

Re: karst motors

Posted: Sat Aug 30, 2014 11:42 pm
by Silver
Pārāk lēni brauc. SAABi dzesējas ar pretīmnākošo gaisa plūsmu, jo ātrāk brauc jo labāk dzesē :lol:

Re: karst motors

Posted: Sun Aug 31, 2014 12:22 am
by berzslv
Silver wrote:Pārāk lēni brauc. SAABi dzesējas ar pretīmnākošo gaisa plūsmu, jo ātrāk brauc jo labāk dzesē :lol:
Nu sākumā jau likās, ka vajag uzgāzēt, bet nu nepalīdz. nedzen to vēso gaisu caur motoru, laikam. :D

Re: karst motors

Posted: Sun Aug 31, 2014 8:15 pm
by lawyer
Termostats, ūdens sūknis un pats dzesēšanas šķidrums ir salīdzinoši lēti nomaināmi, lai tā riskētu ar nopietnu dzinēja defektu :geek: