Page 47 of 57
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Fri Oct 16, 2015 6:53 pm
by KoreFun
Neļauj stūres reikai staigāt attiecībā pret virsbūvi, attiecīgi uzlabo vadāmības precizitāti.
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Sat Oct 17, 2015 6:53 pm
by Nauris_t16
Abbott racing vai genuinesaab (taliaferro imports)?
Jebkurā gadījumā, es ar tevi lepojos, tagad tikai vēl coiloveri un izmest visu to mūziku laukā
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Sat Oct 17, 2015 10:06 pm
by KoreFun
Starp citu jā, liels Tev, Nauri, paldies, ka atgadināji par šito, jo jau kādu laiciņu biju piemirsis par šo štelli.
AbbottRacing.. Ja nu mums toreiz būtu sanācis to pasūtīt, tad būtu Abbott. No Genuine piegāde ir nieka ~350$

Koiloveri un mūzika:
ne viens ne otrs netiks realizēts, jo neticu ka būs +/- kkāds rezultāts aplī. Izskatās ka 9-3 tiešām ir ļoti nepateicīgs modelis šajā ziņā. Līdz ar to vajadzēs kārtīgu 6pt subframe priekšā, glāžu atsaiti aizmugurē un t.t. Līdz ar to tā mašīna kļūs pilnīgi nelietojama ikdienā. Nu un izmaksas tam visam arī ir uj-uj...
Laikam izdevīgāk paņemt kko vairāk aplim sabalansētu

Pa tēmu - šodien ir jau uzlikts un pamēģināts - rezumē: Šo vajadzēja parādīt konstruktoriem 98-tā gadā...
Must Have katram 9-3!! Beidzot mašīna brauc tur, kur Tu viņu vadi, nevis tur kur viņai gribās. Sajūta ir tāda, ka ir pievilkta stūres reika, kura bija atskrūvējusies no virsbūves.
P.S. Ja kādam interesē Poly bukse problemātiskam stiprinājumam, tad atdošu par gumijas cenu, kādi 5-7€. Varētu nosaukt par Stg1 Upgrade
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Sun Oct 18, 2015 8:20 pm
by KoreFun
Šodien izveicu šādu operāciju:
http://www.saabwiki.info/index.php?titl ... st_Porting
Bija bail izfrezēt līdz caurumam, tāpēc noņēmu nedaudz mazāk, nekā linkā.
Gaisa plūsma iziet caur bildē augšējo cauruli (iekšējais diametrs 45mm) un caur gumijas muftu ieet apakšējā caurulē (iekšējais diametrs 43mm)
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Sun Oct 18, 2015 8:21 pm
by KoreFun
Šodien izveicu šādu operāciju:
http://www.saabwiki.info/index.php?titl ... st_Porting
Bija bail izfrezēt līdz caurumam, tāpēc noņēmu nedaudz mazāk, nekā linkā.
Gaisa plūsma iziet caur bildē augšējo cauruli (iekšējais diametrs 45mm) un caur gumijas muftu ieet apakšējā caurulē (iekšējais diametrs 43mm)
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Sun Oct 18, 2015 8:23 pm
by KoreFun
Un te jau rezultāts.
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Mon Oct 19, 2015 7:38 am
by elmo
Un cik zirgi tagad klāt?
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Mon Oct 19, 2015 10:11 am
by KoreFun
Ap 50-60
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Wed Feb 24, 2016 11:53 pm
by KoreFun
Biedri, vajag padomu: Ko teiksiet par 9-5 AERO MY'04 diskiem (9-3 OG AERO disku vietā) Griffam uz vasaru?
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Thu Feb 25, 2016 1:09 am
by jack_21
Izskatās labi. Bet man šie vairāk patīk uz 9-5. :p
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Thu Feb 25, 2016 8:34 am
by Aigars
Piekrītu.
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Thu Feb 25, 2016 9:45 am
by mrpinkeyes
Izskatās labi, bet oriģinālie 9-3 Aero izskatās labāk uz 9-3!
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Thu Feb 25, 2016 9:53 am
by jankab
mrpinkeyes wrote:Izskatās labi, bet oriģinālie 9-3 Aero izskatās labāk uz 9-3!
+1
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Thu Feb 25, 2016 9:59 am
by Henry
jankab wrote:
mrpinkeyes wrote:Izskatās labi, bet oriģinālie 9-3 Aero izskatās labāk uz 9-3!
+1
+9
Re: The 9-3 SE. Project: Griff
Posted: Thu Feb 25, 2016 10:20 am
by Brand
kaut kā ne pārāk šie diski