• The 9-3 SE. Project: Griff - Page 48
Page 48 of 57

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Thu Feb 25, 2016 10:24 am
by lawyer
No braukšanas viedokļa šie noteikti būs labāki, jo ir daudz vieglāki :wink:

Par izskatu - Tu tāpat braucot tos diskus neredzi, tādēļ scheiss-egal :mrgreen:

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Thu Feb 25, 2016 10:26 am
by Nauris_t16
Piesēdināt un būs ļoti labi :)

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Thu Feb 25, 2016 2:15 pm
by edijs
Ir pieredze ar fleksēšanu. Zvani! :wink:

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Thu Feb 25, 2016 5:40 pm
by tranquillo
Es tieši iedomājos vai šitos savam likt virsū uz vasaru double three spoke vietā. Laikam tomēr palikšu pie double three spoke, jo tie tiešām piestāv šim auto. Jāved tikai uz pulverkrāsošanu :twisted:
Bet pasmagi gan viņi ir...

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Fri Feb 26, 2016 8:23 am
by KoreFun
Vēl pāris bildes. Izskatās, ka no šī rakursa ir labāks skats..
Varbūt ja nokrāsot uz kkādu "gunmetal" tipa krāsu būs labi?

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Fri Feb 26, 2016 8:28 am
by KoreFun
Žēl nebija svaru pa rokai, jo vakar sanāca pataustīt noņemtus gan šos ar kkādām ziemas riepu atlikumiem, gan double-three spoke diskus ar vasarenēm. Nu liekas, ka sver praktiski vienādi, varbūt 9-5 ripuļi ir pavisam nedaudz vieglāki. Bet viņiem ir virsū 225/45, pret 215/40 vasarenēm.

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Fri Feb 26, 2016 10:33 am
by OSC
Uz 9-5 viņi izskatās labi, šeit kautkā savādi, sajūta, ka Saabam šķība aizmugure un uz iekšu ieliekta :mrgreen:

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Fri Feb 26, 2016 8:34 pm
by Nauris_t16
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa, sudraba diskus, 10mm flanci un sēdināt!!!!!!!!!!!!! :D

Un viss būs skaisti. A tagad tiešām uz iekšu iekrituši un wheelgap to visu padara par kolhozu :D

Ja gribi noslēpt neglītus diskus, nokrāso tos tumšā krāsā.

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Fri Feb 26, 2016 9:15 pm
by Ainars
man ir 2 gab 16mm flanči. ar garajaam skruuveem :D
ja incee, varu pardot :)

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Mon Feb 29, 2016 2:08 pm
by lawyer
Uzliec 235/45 un īsākas atsperes - skats uzreiz būs cits. :wink:

Smukāk jau izskatās uz 9-3og, ja tie spieķi ir liekti dziļumā (diska centrs nav izvirzīts līdz diska ārmalai kā šiem) un ir kaut kāds plauktiņš, bet nu tā jau var pilnu garāžu ar disku komplektiem sapirkt - kamēr atradīsi, kas patīk :mrgreen:

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Mon Feb 29, 2016 10:22 pm
by KoreFun
Uzlikt var tikai 215. 225 mm striķējās.

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Tue Mar 01, 2016 8:58 am
by Henry
hmm... manam 9-3og virsuu ir 235/45 R17 uz double Y spoke diskiem (double three spoke) un šķiet ka nekur neķer.

droši vien offsetam šiet ir liela nozīme.

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Tue Mar 01, 2016 10:31 am
by KoreFun
Man arī ir double-three spoke. Priekšā 225 zāģē paspārni motora pusē, arkas iekšpusē. Aizmugurē ar diviem pasažieriem striķēja bampera stūrīti. Sanāk arkas ārmalu.
Henry, Tev ir Aero 9-3? Man ir SE "mīkstā" piekare.

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Tue Mar 01, 2016 10:40 am
by lawyer
KoreFun wrote:Man arī ir double-three spoke. Priekšā 225 zāģē paspārni motora pusē, arkas iekšpusē. Aizmugurē ar diviem pasažieriem striķēja bampera stūrīti. Sanāk arkas ārmalu.
Henry, Tev ir Aero 9-3? Man ir SE "mīkstā" piekare.
Varbūt pienācis laiks atsperu maiņai? :roll: Kaut vai uz jaunām OE Aero? 8)

Re: The 9-3 SE. Project: Griff

Posted: Tue Mar 01, 2016 10:42 am
by KoreFun
Varbūt. Bet dārgi tas viss ir, jākrāj uz LSD :p