
Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Nezinu, ka spirmais uzražoja turbo motooru, škiet, ka pirmie bija kompresornieki un tikai tad turbīnas, bet ja atmiņa neviļ, tad masveida ražošanā tādus motorus pirmie palaida SAAB.
Re:Things I Like :)
Pirmais Bija kompresors uz Bentley Blower :)
Re:Things I Like :)
Šodien aprit tieši trīs gadi, kopš esošais Saabs ir mans :)
Esmu nobraucis pa šo laiku 52k km...
Esmu nobraucis pa šo laiku 52k km...
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Hip hip :)
Re:Things I Like :)
Heh tik ilgi lietoju, bet tikai tagad ievēroju Operai kreisajā apakšējā stūrī funkciju Turbo :woohoo:
Nospiedu un tagad saab lapa vairs nekarās, bet lido :)
Bildes gan nedaudz kropļo :S
Nospiedu un tagad saab lapa vairs nekarās, bet lido :)
Bildes gan nedaudz kropļo :S
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Valters ir lielisks kaut vai tā fakta dēļ, ka spēja ar salīdzinoši nevadāmu sport quattro būt konkurētspējīgs 1986.gadā.
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
Šī problēma nekad nav bijusi aktuāla :)Gregers wrote:Vo manta!!!
http://www.kakao.lv/index.php?zoomzina=4416
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Klau Greger,
nekā personīga, bet vai nu tev ir "līki pirksti" pirksti vai arī tavs dators neļauj normāli ielikt saites, jo neviens no taviem linkiem nestrādā.
Citu ievietotie linki ir ok
nekā personīga, bet vai nu tev ir "līki pirksti" pirksti vai arī tavs dators neļauj normāli ielikt saites, jo neviens no taviem linkiem nestrādā.
Citu ievietotie linki ir ok
Re:Things I Like :)
Hmmm...man veras visi izņemot pēdējo un arī tas iekopējot adresbara manuāli atverās :huh:skirem wrote:Klau Greger,
nekā personīga, bet vai nu tev ir "līki pirksti" pirksti vai arī tavs dators neļauj normāli ielikt saites, jo neviens no taviem linkiem nestrādā.
Citu ievietotie linki ir ok
Varbūt tavs brouzers neiet nesaprot kko no operas atstātajām astēm tajos linkos?
Linku saturu pec ievietošanas komenteja tātad citiem verās vaļā
Re:Things I Like :)
Man patiesībā pēdējos gados arī, bet metode kā tada efektīva :)lawyer wrote:Šī problēma nekad nav bijusi aktuāla :)Gregers wrote:Vo manta!!!
http://www.kakao.lv/index.php?zoomzina=4416

