Man tieši nepatīk komandējumi, jo tu izskrien tām valstīm cauri tā arī neko prātīgu neredzot. Bet prieks par tevi! ;)vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)
Bet vispār man patīk komandējumi, kur 4 dienu laikā tu paspēj būt 3 valstīs (neskaitot LV) :)
Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
Re:Things I Like :)
Redz kāds kontrasts uzreiz-no maza bucenīša,tagad šurī apkārt. Lai veicas ;) :) !vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)
esmu šeit pirmo reiz un jāsaka, ka baigi patīk. kaut arī darbs ir tiko beidzies - sajūtas feinas :)
Daba, gaisa temp., kalni un gaiss - mmmm :) Kā arī savi daži labi saab ir pamanīti :)
Bet vispār man patīk komandējumi, kur 4 dienu laikā tu paspēj būt 3 valstīs (neskaitot LV) :)
Kamēr šõ rakstu, atkal paskatos pa logu, redzu gaismās mirgojosos kalnus un atkal seju rotā smaids :)
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Adved mums kožļenes!Gustavs wrote:Redz kāds kontrasts uzreiz-no maza bucenīša,tagad šurī apkārt. Lai veicas ;) :) !vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)
esmu šeit pirmo reiz un jāsaka, ka baigi patīk. kaut arī darbs ir tiko beidzies - sajūtas feinas :)
Daba, gaisa temp., kalni un gaiss - mmmm :) Kā arī savi daži labi saab ir pamanīti :)
Bet vispār man patīk komandējumi, kur 4 dienu laikā tu paspēj būt 3 valstīs (neskaitot LV) :)
Kamēr šõ rakstu, atkal paskatos pa logu, redzu gaismās mirgojosos kalnus un atkal seju rotā smaids :)
Re:Things I Like :)
http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3081 ... tara_volga
Dikti jau gribētu,lai ideja realizetos.
Jo sevišķi gribu atveldzēt sirdi skatoties uz gaz24 sporta bolīdiem :)!
Dikti jau gribētu,lai ideja realizetos.
Jo sevišķi gribu atveldzēt sirdi skatoties uz gaz24 sporta bolīdiem :)!
Re:Things I Like :)
negribu izklausities iedomigs, bet, galvenais, nelais galva domu un blaut visiem lidzi, ka ir krize.Gustavs wrote:vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)
quote]
Redz kāds kontrasts uzreiz-no maza bucenīša,tagad šurī apkārt. Lai veicas ;) :) !
nepatik darbs - maini, doma , ka darbu nedabusi - padoma velreiz :) PAdoma, pamekle un aktivi rikojies - viss notiksies :)
p.s.
beigas pat sanak ta "krizes laika", ka ir iespeja izveleties starp vairakam opcijam ;)
Re:Things I Like :)
Krievijā jau pieķērās nelegālam "hrenonam":)
Tagad tādus "hrenistus" ne tikai uz TA nelaiž, bet arī uz ceļiem ķer. Un pats interesantākais:
Šādiem braucējiem atņem tiesības no 6 līdz 12 mēnešiem + "hrenona" konfiskācija:woohoo:
P.S pie mums, pēdējā laikā, mazāk tādu hrenona mīlētāju palika, bet tomēr arī derētu ievest kaut kādas sankcijas... Nez, veidot brigādes, lai ceļus remontē:laugh: :P
Tagad tādus "hrenistus" ne tikai uz TA nelaiž, bet arī uz ceļiem ķer. Un pats interesantākais:
Šādiem braucējiem atņem tiesības no 6 līdz 12 mēnešiem + "hrenona" konfiskācija:woohoo:
P.S pie mums, pēdējā laikā, mazāk tādu hrenona mīlētāju palika, bet tomēr arī derētu ievest kaut kādas sankcijas... Nez, veidot brigādes, lai ceļus remontē:laugh: :P
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Cik esmu dzirdējis, tad ideja, visticamāk, ka aizies. Arī SK tika jautāts par ieinteresētajām personām vēsturiskajai klasei :) Tikai, cik saprotu, patreiz nav neviena, kas varētu pretendēt uz vēsturiskās šosejas klasi :(Gustavs wrote:http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3081 ... tara_volga
Dikti jau gribētu,lai ideja realizetos.
Jo sevišķi gribu atveldzēt sirdi skatoties uz gaz24 sporta bolīdiem :)!
900aero clubsport #8
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Kā tas ir?ziedoniz wrote:Cik esmu dzirdējis, tad ideja, visticamāk, ka aizies. Arī SK tika jautāts par ieinteresētajām personām vēsturiskajai klasei :) Tikai, cik saprotu, patreiz nav neviena, kas varētu pretendēt uz vēsturiskās šosejas klasi :(Gustavs wrote:http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3081 ... tara_volga
Dikti jau gribētu,lai ideja realizetos.
Jo sevišķi gribu atveldzēt sirdi skatoties uz gaz24 sporta bolīdiem :)!
Ja jautā SK, tad nozīmē, ka varētu iet runa par kāda 99 vai 96 piedalīšanos šajās sacīkstēs?
Interesanti būtu visādi vēsturiskie spēkrati vienā trasē un pēc finiša sadala balvas pa noteiktām klasēm. Bet droši vien līdz joungtimeriem kā 900og šis pasākums neaizsniegies..
Re:Things I Like :)
šodien pieteicos peldēšanas klubā atpakaļ treniņos :)
attiecīgi savest kārtībā formu, veselību un atteikties no pāris kait. ieradumiem :) wuhuuu
attiecīgi savest kārtībā formu, veselību un atteikties no pāris kait. ieradumiem :) wuhuuu
Re:Things I Like :)
Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Ja 9-3 nav TurboX vai AERO AWD tad es uz to pat negribu skatīties. Nu labi vēl SSietis pēc kaut kā izskatās.
Bet tā ir tikai mana izpratne par to, kas ir smuks un seksīgs!:laugh:
Bet tā ir tikai mana izpratne par to, kas ir smuks un seksīgs!:laugh:
Re:Things I Like :)
Tikai jautājums, tu tos abus esi vismaz redzējis dzīvē?
Re:Things I Like :)
Draugs, "opreģeļisj" beidzot, uz ko tad īsti Tev ir tā "orga".lawyer wrote:Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:
Tad 9-3OG Vigens, tad 900OG, tad vispār dīzelis...
Tā takš nevar būt, ka Tavā vecumā Tev vēl arvien ir nepārtrauktā "orga"?
:laugh::P :woohoo:
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Vai man vienīgajam šķiet, ka tas maģis nerullē un vispār tā mašīna pēc džipa izskatās? :woohoo: :woohoo:lawyer wrote:Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
Esmu gan dzīvē redzējis! Un uz Desktopa fonā arī izskatās baigi labi! :Duculs wrote:Tikai jautājums, tu tos abus esi vismaz redzējis dzīvē?