elmo wrote:Bremzes tajā laikā tika dēvētas par "mī...ējsviru", un tās lietoja tikai bailīgie. Īsti vīri šo sviru nelietoja un traucās pretī uzvarai ar pilnu gāzi!:woohoo:
Un vispār, kādas tajos laikos bija riepas!?Ir jābūt vai nu ļoti drosmīgam, vai pilnīgi ķertam, lai ar tādām riepām un tādām bremzēm joņotu milzu ātrumā. Kā vakardienas TG sērijā teica, lūk to somi sauc par īstu SISU (drosme un gribasspēks).
Laba sērija,lai gan atkārtojums. Taču priecēja fakts,ka pretstatā mūsu speciālistiem,kuri bez bubāra, mitsu un oooo nemaz i nesāk domāt par rallija gaitām, tāds "maz titulēts" braucējs kā Mika Hakinens ar MB 190 iztika(vai iztiek).
P.S
Tu ar savu standarta grifu noteikti,ka 40,50ajos gados būtu vilcis daudzus augšā..., taisnēs :laugh: .