Things I Like :)

User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by mrpinkeyes »

Šodien pabiju pie Māra Allažos! ļoti patika abas Finlandijas! Kas to būtu domājis, ka tik tiešām aizmugurē vietas kā limuzīnā!!!

Un vēl man ļoti patik 99tā amerikāņu versijā old electric bleue krāsā :)

Tādu gribētu sev ;)
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

Mr Pink Eyes wrote:Tādu gribētu sev ;)
Ļoti labi. Tagad ne tikai Tu varēsi bakstīt lietotāju Lawyer par "Gribu tādu saab", bet arī viņš Tevi. :)
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

Mana SAAB motors izaudzis no 2,0t uz 2.3t :)

Pirku, kā 9-5Lpt 2.0t, taču vienmēr brīnijos, kādēļ viņš iet labāk par citiem 2.0t un pat 2.3t Saabiem.

Tad arī, protams, izbrīnija Janča komentārs, ka man ir sarkanās sprauslas.

Visbeidzot punktu pielika tas, ka Jancis zvanīja un teica, ka man ECU ir no 2.3 motora. Tā nu ielūkojos vin dekoderī un še ku re ku - man ir 2.3t SAAB :woohoo: :woohoo: :woohoo:

No viena spsues liels prieks, no otras puses, ehh es zābaks, pusotru gadu braucu ar auto un domāju, ka ir 2.0t :D Šis auto mani nebeidz pārsteigt. Ja no sākuam negatīvi ,tad pēdējā laikā tikai pozitīvi :) Image
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by mrpinkeyes »

vidvuds wrote:Mana SAAB motors izaudzis no 2,0t uz 2.3t :)

Pirku, kā 9-5Lpt 2.0t, taču vienmēr brīnijos, kādēļ viņš iet labāk par citiem 2.0t un pat 2.3t Saabiem.

Tad arī, protams, izbrīnija Janča komentārs, ka man ir sarkanās sprauslas.

Visbeidzot punktu pielika tas, ka Jancis zvanīja un teica, ka man ECU ir no 2.3 motora. Tā nu ielūkojos vin dekoderī un še ku re ku - man ir 2.3t SAAB :woohoo: :woohoo: :woohoo:

No viena spsues liels prieks, no otras puses, ehh es zābaks, pusotru gadu braucu ar auto un domāju, ka ir 2.0t :D Šis auto mani nebeidz pārsteigt. Ja no sākuam negatīvi ,tad pēdējā laikā tikai pozitīvi :) Image


Nu re, mūžu dzīvo mūžu mācies. Avatara info jāmaina :) Tik cerams, ka Tavs 2,3t nenāk no Beļģijas.
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:Things I Like :)

Post by Bārda »

Interesanti? Ar ko Beļģija ir nogrēkojusies attiecībā pret 2.3Lpt?!
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by mrpinkeyes »

Bārda wrote:Interesanti? Ar ko Beļģija ir nogrēkojusies attiecībā pret 2.3Lpt?!
Bija kaut kādas vārgulīgākas versijas Beļģu tirgiem. Bet tas laikam pēc 2001.g.
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
Jancis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 669
Joined: Thu Jan 17, 2008 7:36 am

Re:Things I Like :)

Post by Jancis »

Mr Pink Eyes wrote:
Bārda wrote:Interesanti? Ar ko Beļģija ir nogrēkojusies attiecībā pret 2.3Lpt?!
Bija kaut kādas vārgulīgākas versijas Beļģu tirgiem. Bet tas laikam pēc 2001.g.
Jā, laikam dēļ nodokļa, 2,3t bija detūnēti uz 163hp, ja pareizi atceros. Un arī 99. gadā tāds jau ir bijis.
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

Mr Pink Eyes wrote:vidvuds wrote:

Nu re, mūžu dzīvo mūžu mācies. Avatara info jāmaina :) Tik cerams, ka Tavs 2,3t nenāk no Beļģijas.
Avatar info nomainīju, kā arī, pateicoties Jancim, nav jauztraucas vai SAAB nācis no Beļģijas vai citurienes.
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Nu kaut ne sausā:)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Like-skandināvu piegājiens autolietām:
http://www.youtube.com/watch?v=33cRe_6S ... re=related
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Gregers is back
B)
Image
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Things I Like :)

Post by Ainars »

Netiešs PALDIES Smith par spoguļa motoriņu, ko šodien izskrūvēju no viņa saplēstā spoguļa :D
aa un veel liels prieks par izieto TA jau trešo gadu pēc kārtas bez atkārtotajām :D
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:Things I Like :)

Post by berzaine »

Gustavs wrote:Gregers is back
B)
Image
Sitads bija mans sapnis kad macijos lietiskajos:)
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Locked