bampera dekoratīvā līste


Post Reply
User avatar
eidis
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 268
Joined: Thu Aug 30, 2007 4:58 am
Location: Rîga

bampera dekoratīvā līste

Post by eidis »

Vai kāds var ieteikt kur pie mums (LV) meklēt to dekoratīvo līsti, kas bamperim apkārt? Vai tur iespējamas dažāda platuma un resnuma variācijas vai tas ir kkāds standarts, ko izmanto visiem? Tobiš, vai var būt tā, ka nopērk un neder? :huh:
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:bampera dekoratīvā līste

Post by KurBads »

900 OG bampera līste, kā tu jau droši vien zini, ir ar āķiem abos galos. Neesmu drošs, ka šādas oriģinālās līstes vēl ir nopērkamas. Drīzāk jau piemeklē attiecīgā platuma aftermarket līsti ar abpusējo līmgumiju apakšā ...
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
eidis
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 268
Joined: Thu Aug 30, 2007 4:58 am
Location: Rîga

Re:bampera dekoratīvā līste

Post by eidis »

KurBads wrote:900 OG bampera līste, kā tu jau droši vien zini, ir ar āķiem abos galos. Neesmu drošs, ka šādas oriģinālās līstes vēl ir nopērkamas. Drīzāk jau piemeklē attiecīgā platuma aftermarket līsti ar abpusējo līmgumiju apakšā ...
zinu, zinu!
cerēju, ka kāds ieteiks vietu, kur meklēt.
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re:bampera dekoratīvā līste

Post by maris »

Bet vai tad Vikingi vairāk nepiedāvā ?B)
Pirms kāda laika es tur tās pirku , pat nebija dārgi :P
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:bampera dekoratīvā līste

Post by alnislacis »

Es jau domaju, ka Jus abi ar defektivo varat samesties vienam sutijuma no partsforsaab un panjemt elegantu aftermarket listi (melnu vai spidikgu- btw, es nemtu melnu)

http://www.partsforsaabs.com/product_in ... ts_id=1084

Drosi vien var uzlasit vel kadus sikumus, ko nevar LV dabut vai kas ir letaki ka Vikingos. Protams, ja nolemsiet uzsutit, tad skalju pazinojumu seit (!!!), lai kads, ka es ari var koopereties un viena kaste uz LV dabut kaut ko ari sev.

PS.
Orginala liste ir platuma 14mm, aftermarket 12 mm.
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:bampera dekoratīvā līste

Post by alnislacis »

Beidzot ari pats līdz tam esmu nonācis- aizmugurējā līste ir nost.

Šajā sakarā 2 jautājumi:
eidis, defektivais- ko Jūs izdarījāt ar savām līstēm? kādu līmēšanas materiālu lietojat?

Man ir vēl vecā līste un domāju to ielīmēt atpakaļ. Domāju kas pie dažādām tempretūrām un mitrumiem ir noturīgs..
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:bampera dekoratīvā līste

Post by Ainars »

Defektivajam ir no "partsforsaabs" liiste kura limejas uz divpusejas limlentas. vakar pielimeejaam, ļoti smuki sanaaca :) platums praktiski atbilst gropes platumam
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:bampera dekoratīvā līste

Post by defektivais »

alnislacis wrote:Beidzot ari pats līdz tam esmu nonācis- aizmugurējā līste ir nost.

Šajā sakarā 2 jautājumi:
eidis, defektivais- ko Jūs izdarījāt ar savām līstēm? kādu līmēšanas materiālu lietojat?

Man ir vēl vecā līste un domāju to ielīmēt atpakaļ. Domāju kas pie dažādām tempretūrām un mitrumiem ir noturīgs..
Vecās pielīmēju ar klasisko līmi moments, turējās godam līdz es iebraucu dzelzs mietiņā un nolauzu gabalu no tās līstes. Tagad gan pasūtīju jaunas līstītes no partsforsaabs jo vikingos nebija.
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:bampera dekoratīvā līste

Post by defektivais »

Ainars wrote:Defektivajam ir no "partsforsaabs" liiste kura limejas uz divpusejas limlentas. vakar pielimeejaam, ļoti smuki sanaaca :) platums praktiski atbilst gropes platumam
Aga ar svaigi krāsotajiem bamperiem izskatās lieliski, par ko tev paldies :)
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
Post Reply