Rezerves daļu iegāde?


User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by edijs »

walcc wrote:vai kādam nav aizķēries kāds lieks vadītāja durvju atvēršanas mehānisms ar visu salona rokturi?
par draudzīgu samaksu labprāt iegādātos!
Brauksi pats skrūvēt nost no zem klajas debess stāvošām durvīm? Tad ir. Dislocējās Šampētera ielā. Ir arī uz vienām citām durvīm, zem jumta stāvošām - bet tās atrodās man mājās, Ādažu pusē. Pats nu galīgi negribu skrūvēt. :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by Nils »

Man ari ir. Tikai donors ir Smarde un zem divmetrigas kupenas. :D
Saab 900 Turbo '81
User avatar
walcc
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 251
Joined: Thu Aug 30, 2007 7:55 am
Location: Liepaja
Contact:

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by walcc »

šampētera iela izklausās cerīgāk...
ok, padošu ziņu par plāniem, šodien vakarā jāved auto uz servisu, tā kā visticamāk jāatliek uz brīvdienām...
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by cesedy »

Vēlējos zināt, vai starp izpūtēju un turbīnu ir blīve. Vienkārši izskatījos eeuroparts.com, bet tur neieraudzīju. Varbūt kāds varētu parādīt kā blīve izskatās?
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by zinitis »

cesedy wrote:Vēlējos zināt, vai starp izpūtēju un turbīnu ir blīve. Vienkārši izskatījos eeuroparts.com, bet tur neieraudzīju. Varbūt kāds varētu parādīt kā blīve izskatās?
Tur blīve nenāk.Savienojums ir uz konusiem.
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by cesedy »

Skaidrs, tad sanāk, ka man ir izpūsta blīve starp kolektoru un turbīnu, jo kolektora blīvi jau nomainīju. Tā arī ir, ka tajā eeuroparts.com detaļas pienāk 3 dienu laikā?
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by andrisem »

cesedy wrote:Skaidrs, tad sanāk, ka man ir izpūsta blīve starp kolektoru un turbīnu, jo kolektora blīvi jau nomainīju. Tā arī ir, ka tajā eeuroparts.com detaļas pienāk 3 dienu laikā?
Neesmu neko sūtījis no viņiem, bet http://www.eeuroparts.com/Main/Internat ... pping.aspx ir rakstīts par starptautisko piegādi. Tās 1-3 dienas bezmaksas piegāde ir pa ASV. Sūtot uz Latviju būs arī piegādes izmaksas un muita un PVN, kas tagad tiek aprēķināta no mazākas summas nevis 150EUR kā iepriekš, ja prece tiek importēta no ārpus Eiropas savienības valstīm.

Jārēķina vai ir vērts to darīt.
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by Arnijs »

cesedy wrote:Skaidrs, tad sanāk, ka man ir izpūsta blīve starp kolektoru un turbīnu, jo kolektora blīvi jau nomainīju. Tā arī ir, ka tajā eeuroparts.com detaļas pienāk 3 dienu laikā?
Kur ir problēma Vikingos viņu nopirkt par ~ 5-6Ls???
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by cesedy »

nu, lieta tāda, ka braukšana uz Rīgu man nav ikdiena + Rīga man nav no tuvākajām pilsētām. Ventspilī šo blīvi nepiegādā un Talsos tāpat.
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by andrisem »

cesedy wrote:nu, lieta tāda, ka braukšana uz Rīgu man nav ikdiena + Rīga man nav no tuvākajām pilsētām. Ventspilī šo blīvi nepiegādā un Talsos tāpat.
Sarunā, lai kāds paziņa nopērk Vikingos un atved vai atsūta pa pastu. Būs lētāk un ātrāk.
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by cesedy »

tā laikam būs jādara, paldies ;)
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by ZingZeng »

Autopasts ir reala stelle. Atdod paku Rigas Autoosta, bet Ventspils Autoosta to sanem. Piegades laiks tik ilgs cik brauc satiksmes marsruts.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by mixeris »

cesedy wrote:nu, lieta tāda, ka braukšana uz Rīgu man nav ikdiena + Rīga man nav no tuvākajām pilsētām. Ventspilī šo blīvi nepiegādā un Talsos tāpat.
Vēl var arī izmantojot https://www.postservice.lv
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by alnislacis »

Visdrīzāk nākamo mēnesi beigu galā tiks gādātas šādas tādas Saab mantas no UK uz Rīgu.

Lai sadalītu sūtīšanas maksas (visdrīzāk kāds no privātajiem kurjeriem, bet apskatīšos TNT), aicinu pievienoties.

Pa UK saprāta robežās varu mēģināt organizēt pick up.

Tadeļ, ja kādu interesē:
no partsforsaabs
no Abbott, Neo Bros, Paradise Saab vai kāda cita
no ebay.co.uk

Droši vien ir jēga iemest aci uksaabs.co.uk un saabcentral uk sadaļā- visādas Carlssonu un Aero mantas tur uzpeld.


Lūdzu PM.
serch1
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 19
Joined: Tue Jun 17, 2008 8:41 am
Location: Latvia

Re:Rezerves daļu iegāde?

Post by serch1 »

Jā, ja ņem orģinālās daļas, tad algām jābūt kā zviedrijā! :P Es lielākoties spiežu uz pakaļdarinājumiem, lai gan uz lētāko galu arī nevar paļauties. Ieekonomēju 10 uz roķeni, pēc gada mainīju.. priekšējo gultni pa 10 arī jaāmaina pēc gada, redzēs, cik ilgi turēs pa 20lvl :laugh:
Post Reply