Amortiņi.


Post Reply
Agdams
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 58
Joined: Wed Feb 04, 2009 11:02 am

Amortiņi.

Post by Agdams »

Jau 2.gadu braukāju un jūtos gandriz laimīgs par savu 9000 CD,dzimušu 1992.gadā.Nu ir jau visādi sīkumi,kā slāpšana ceļā,svīstoši logi,pie mīnusiem dažreiz jārāpjas iekšā no pasažieru puses,jo aizsalst mechānisms,bet rodAS JAUTĀJUMS.Vai tik gadījumā iepriekšējais saimnieks nav sēdnājis atsperes,jo braucot jūtās gandrīz katra bedrīte(diezgan asi,tāpēc cenšos pāri salu tiltam vairs nebraukt tilta savienojumu dēļ),un ja autiņā sēž visa mana ģimene(apm.320kg-4 cilvēki),braucot pāri nabaga guļošjiem poličiem man farkops brīžiem met šperksteli.Amortiņi itkā kārtībā-uzspiežot stāvošam autiņam nešūpo,kā batutu,bet dzēš,tad kur tā kaite varētu būt?
Ja nav slinkums,tad var būt man-gandrīz nejēgam varētu kāds paskaidrot.:blink: Vispār jau man par savu auto ir sakrājušies diezgan daudz jautājumu,bet pamazām.....;)
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Amortiņi.

Post by Arnijs »

Uz atspereem ir jaabuut kraasas triepieniem. Kad apskatiisies, kaadas kraasas vinji ir (var buut arii vairaaki un dazaadaas kraasaas), tad arii varees saprast, kaadas atsperes staav
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Agdams
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 58
Joined: Wed Feb 04, 2009 11:02 am

Re:Amortiņi.

Post by Agdams »

Mjā.jodziļāk mežā-jo virāk trnšeju:unsure: Bet vai SAAB īpašniekiem,vai vienkārši autobraucējiem,varbūt ir kāda grāmata,kur apskaidrots(tipa diagnoze-tukšas riepas-iemesls-nav gaisa spiediena tajās-veids-nomainīt gaisu:) )Manos 43 gados tie autiņi nav bijuši tik daudz,un to maiņas intervāls ir bijis diezgan īss.Man tās atsperes ir vienkārši-nu dzelzs,kā jau dzelzs:( nav nekādu strīpu,kur nu vēl krāsojums...Vispār sāk palikt interesanti-cik gadiem jāpaiet,lai cilvēks,kurš mācījies uz vieniem trijniekiem,sāktu perfekti pārzināt savu auto,cik piķis jāiegulda un nervu:laugh:
Agdams
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 58
Joined: Wed Feb 04, 2009 11:02 am

Re:Amortiņi.

Post by Agdams »

Forums-tas ir kolosāli,bet...vai arī vienkārši pavēlu esmu sācis apgūt šo nozari:dry:
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Amortiņi.

Post by Arnijs »

Ir, ir kraasojums uz atspereem. Nav jau tie triepieni lieli. ~ 5sant moneetas lielumaa un tikai vienaa vietaa, ne jau pa visu atsperi. Bet nu - ja nevari atrast, tad no plaaksniites nmotortelpaa vari nolasiit shos datus, kas apziimeeti ar 1 un 2. Tie tad arii buus pr. un aizm. atsperes. Image
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Amortiņi.

Post by Arnijs »

Bet taa - ja gribi kko uzzinaat par savu auto, tadsheit buus iistaa lasaamviela ;)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Agdams
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 58
Joined: Wed Feb 04, 2009 11:02 am

Re:Amortiņi.

Post by Agdams »

Tencinu:)
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Amortiņi.

Post by chippy »

Ko īsti nozīmē tie mm kas norādīti uz atsperu iepakojumiem? Citiem tur ir 30mm, citiem 35mm, citiem 40mm. Tas ir attālums, par kādu viņas nosēžas vai kas cits? Varbūt atsperu zāģētāji zinās?
Image
Post Reply