ventilātors


vasils
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 307
Joined: Tue Mar 04, 2008 4:46 am
Location: Bauska

Re:ventilātors

Post by vasils »

kolektoram ir taadas bedriites ,ka skruuves viitne no viena gala liidz otram. vai tas ir izdilums vai vinjam jaabuut gludam .ogliites arii apakshaa ir ar zobinjiem ,kas piegulj kolektora bedriitem.viss iekshaa bija pieputeejis.es visu ar gaisu izpuutu nobraucu pa kolektoru ar smalko smilshpapiiru.peec tam iedevu pa tiesho no akja. ventilātors straadaa-regulaari iesleedzas un izsleedzas.ogles-ja meera no tiem blekjīshiem ,pie kaa pielodeets vads liidz ogliiters apaksai ,tad kaadi 5 mm veel ir.vai ir normaali. neuzlikshu par velti apakalj
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:ventilātors

Post by Arnijs »

vasjad wrote:kolektoram ir taadas bedriites ,ka skruuves viitne no viena gala liidz otram. vai tas ir izdilums vai vinjam jaabuut gludam .ogliites arii apakshaa ir ar zobinjiem ,kas piegulj kolektora bedriitem.viss iekshaa bija pieputeejis.es visu ar gaisu izpuutu nobraucu pa kolektoru ar smalko smilshpapiiru.peec tam iedevu pa tiesho no akja. ventilātors straadaa-regulaari iesleedzas un izsleedzas.ogles-ja meera no tiem blekjīshiem ,pie kaa pielodeets vads liidz ogliiters apaksai ,tad kaadi 5 mm veel ir.vai ir normaali. neuzlikshu par velti apakalj
Nu, ja ir liels sadilums, tad pietiks ar pieliidzinaashanu. Cik noprotu no uzraksiitaa, tad ogliites gan vareetu iet uz beigaam. Ja ogliites garums nav vismaz kaadi 10-12mm, tad jau nu nevajadzeetu likt atpakalj.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re:ventilātors

Post by Aigars »

Sveiki! Man arī ir sācis niķoties ACC. No sākuma ieslēdzot viss pūš un iet smuki, bet pēdējā laikā ir bijušas reizes, kad pēkšņi pats nodziest un uz spilgtāka ekrāna rāda tikai 0, tad pats izslēdzas un viss. Iesēdzot atkal - iet. Bet pēdējo reizi displejā visu rādīja, bet gaisu uz loga nepūta - pēc pogu paspaidīšanas sāka pūst, bet arī ne uzreiz. Kas tur varētu būt par vainu?
2005 2,3T Aero Stg3+ no Arteh
Ex:
1998.gada SAAB 9-5 2,3T
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:ventilātors

Post by zinitis »

jautaajums wrote:Sveiki! Man arī ir sācis niķoties ACC. No sākuma ieslēdzot viss pūš un iet smuki, bet pēdējā laikā ir bijušas reizes, kad pēkšņi pats nodziest un uz spilgtāka ekrāna rāda tikai 0, tad pats izslēdzas un viss. Iesēdzot atkal - iet. Bet pēdējo reizi displejā visu rādīja, bet gaisu uz loga nepūta - pēc pogu paspaidīšanas sāka pūst, bet arī ne uzreiz. Kas tur varētu būt par vainu?
Vai Tu runā par 9K modeli???
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re:ventilātors

Post by Aigars »

Nē - man ir 9-5. Biju ielicis šo tekstu arī 9-5 sadaļā par ACC remanta manuāli, bet tur neviens nereaģē, tāpēc cerēju, ka kāds nokomentēs šeit. Es jau tāpat nezinu kādas starp tiem modeļiem tehniskās atšķirības, runājot par ACC :)
2005 2,3T Aero Stg3+ no Arteh
Ex:
1998.gada SAAB 9-5 2,3T
Post Reply