Saab 9-5 iegāde


Post Reply
Auma
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 14
Joined: Fri Sep 21, 2012 9:21 am

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by Auma »

Taatad kungi:)
Esmu apstaajies pie 9-5 2,2diizeliisha ar manuaalo kaarbu aptuveni ap 02-04 gadu.
Kam pieveerst pastiprinaatu uzmaniibu pie pirkshanas?
zwirbeks
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 53
Joined: Thu Aug 16, 2012 5:38 pm
Location: Liepaja

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by zwirbeks »

Auma wrote:Taatad kungi:)
Esmu apstaajies pie 9-5 2,2diizeliisha ar manuaalo kaarbu aptuveni ap 02-04 gadu.
Kam pieveerst pastiprinaatu uzmaniibu pie pirkshanas?
Es tiesi taadu paneemu,vagonu manuaalu,mana probleema bija EGR varsts,bet taa var gadiities ar jebkuru diizeli.Diezgan niprs nav taa,ka nevar apdziit pateerins soseja 6l,pilseeta 7.5,nesuudzos,bet brauksana patiikama un man ir VECtor 2002.gada beigas!Un kas man ljoti patiik,ka ritosaa saabam ir elementara,un tie kas saka,ka dalas maksaa baigos ciparus,taas ir mulkiibas!
User avatar
Mahmuds
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 305
Joined: Wed Sep 19, 2012 7:20 pm
Location: Latvija, Liepâja

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by Mahmuds »

ss.lv parādījies viens 9-5 Aero 2005 gada par pievilcīgu cenu! Sāku jau apsvērt domu, vai nevajag sākt skatīties uz šo eksemplāru, nevis uz radinieku piedāvāto. Šim ir gaišs ādas salons, navigācija un xenons (kas nav iekš radu auto).
2005 gada jau ir ESP, bet 2001 tikai TCS.
Kādas vēl ir būtiskas atšķirības starp šo gadu Aero?
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by envoy »

Būtiskākais, neskaitot vizuālo un ESP, laikam būs tas, ka tā nafigācija un vispār visa tā uzparikte, kur viņa ir iebāzta, ir baigais mēsls. :D
Es tomēr vispirms pārbaudītu tā paša radu auto stāvokli un, ja tiešām ir labs, tad drīzāk ņemtu to. Lai gan var, protams, uz diagnostiku aizdzīt abus.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Mahmuds
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 305
Joined: Wed Sep 19, 2012 7:20 pm
Location: Latvija, Liepâja

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by Mahmuds »

Man jau it kā tā navigācija nav pārāk būtiska, vienalga TomToms ir labāks, jo to var nepārtraukti atjaunot. Uz tā navigācijas displeja tiek izvadīta tikai navi infa, vai arī vēl kaut kāda cita (piemēram no CD vai auto kompja)?
Par VW, Audi un Mercedes saka, ka labāk pirkt no ārzemēm atvestu, nekā Latvijā pirktu auto, jo tie, kurus pārdod Latvijā, esot ar dažādiem atklātiem un novērstiem defektiem. Paziņam Latvijā pirkts Mersis pēc 2 gadiem jau sāka vietām rūsēt. Kā ir ar Saabiem?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by elmo »

Kādu sūdu nopirksi ar tādu brauksi! Tāpēc ir jābrauc uz diagnostiku, lai neiesmērē mēslu.
Vienalga vai tas audi,vw vai SAAB, bez diagnostikas pirkt neiesaku.
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by zinitis »

Mahmuds wrote:ss.lv parādījies viens 9-5 Aero 2005 gada par pievilcīgu cenu! Sāku jau apsvērt domu, vai nevajag sākt skatīties uz šo eksemplāru, nevis uz radinieku piedāvāto. Šim ir gaišs ādas salons, navigācija un xenons (kas nav iekš radu auto).
2005 gada jau ir ESP, bet 2001 tikai TCS.
Kādas vēl ir būtiskas atšķirības starp šo gadu Aero?
Atšķirības ir diezgan daudz,ir novērstas daudz bērnu slimības,nedaudz izmainīta ritošā daļa,aero salons uzreiz atšķiras ar savādākiem beņķiem,ar esp problēmu tikpat kā nav,bet tcs bloki mēdz iziet no ierindas.Navigācija,kā jau augstāk minēja,nav nekāds lielais ieguvums,jo ir problēmas ar diskiem.Xenons ir labi,stilīgi un patīkami,kamēr kautkas nenobrūk šai sistēmā...,ja nojūk,tad katrs komponents maksā sākot no ~50ls un vairāk.
Protams jaunāks auto itkā labāks,bet ne vienmēr tehniskais stāvoklis atbilst izlaiduma gadam un nobraukumam...
Jebkurā gadijumā,ja svārsties starp abiem auto,veic diagnostiku abiem,un tad no cipariem,kas katrā ir paredzēts ieguldīt,izdari izvēli,kurš būtu piemērots un patiktu Tev un Tavām prasībām!
User avatar
Mahmuds
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 305
Joined: Wed Sep 19, 2012 7:20 pm
Location: Latvija, Liepâja

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by Mahmuds »

Tas jau skaidrs, ka bez Arnija konsultācijas nepirkšu ne vienu, ne otru! Tas 2005 gada ir ar aizsmērētu numuru. Uzrakstīju džekam e-pastu, lai atsūta reg.nr.un vēl šādu tādu infu. Vēl neko neesmu saņēmis :( !
zaz
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 872
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:24 am
Location: Jelgava - Rîga
Contact:

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by zaz »

elmo wrote:Ja gribi dīzeli, tad pērc labāk Bembi vai Volvo.
Tavos nosauktajos gados nav pat 1,9 dīzelis, kas laikam ir vienīgais jēdzīgais dīzelis, kurš jebkad ticis izmantots SAAB mašīnu komplektēšanai.

Visi zinoši speciālisti iesaka nepirkt dīzeļsābus un tā vietā labāk izvēlēties AERO ar gāzi.
... bāāāā!

Elmo, Tu ej gulēt, un mosties ar domu, "kā kādam, kārtējo reizi, pačakarēt prātu ar gāzi".....?

Vari tagad konkrēti, bez ļaļaļāāā, pateikt, kuri ir tie speciālisti, un ko tieši viņi iesaka...?

Es teiktu, ka speciālisti iesaka pirkt Bugatti Veyron, un netērēties uz gāzes uzstādīšanu iekš sava auto :woohoo:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by elmo »

Zaz palasi ko rakstīja Zinītis,pirms sāc reklamēt dīzeļsābus kaut gan pats ar tādu nebrauc!
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by Ainars »

elmo wrote:Zaz palasi ko rakstīja Zinītis,pirms sāc reklamēt dīzeļsābus kaut gan pats ar tādu nebrauc!
bet uzstaada iekaartas :D
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
zaz
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 872
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:24 am
Location: Jelgava - Rîga
Contact:

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by zaz »

elmo wrote:Zaz palasi ko rakstīja Zinītis,pirms sāc reklamēt dīzeļsābus kaut gan pats ar tādu nebrauc!
Tu lasi visu, vai tikai to, ko vēlies salasīt?

Interesanti, kādā veidā manis rakstītajā var izlasīt to, ka es reklamēju dīzeļsābu, ja dīzeli pat neesmu pieminējis?

Izlasiju topikus, kuri varētu būt saistīti, .... nekur neredzēju Zinīša postu, kur viņš rakstītu ka pērkot saab ir jāņem aero un jāliek iekšā gāze. Esi tik laipns, ieliec viņa , un citu ekspertu, postu, kur kaut kas tāds būtu rakstīts....
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by elmo »

I nemaz netaisos to darīt, Tev vajag, Tu meklē!:P
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by edijs »

Vai tad nepietiek ar to vien, ka Zinītis pats ir atmetis skepsi un brauc ar gāzi, nevis ekonomēšanas nolūkos pārsēdies uz dīzeli? :)

Neatminos, ka būtu slavināta gāze, taču par dīzeļiem gan ir bijuši visai konkrēti izteikumi.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Saab 9-5 iegāde

Post by elmo »

Edij, nav vērts reaģēt uz Zaz teikto, rakstīto, vienīgais ko viņš grib, ir iemest pagalīti ugunskurā un paskatīties kā gāzētāji vārās!:laugh:

To, ka gan Zinītis, gan Arnis brauc ar gāzi bet Zaz ar vilcienu jau tāpat visi zina!:laugh: :laugh: :laugh:
Post Reply