9-5 burbuļo...


sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

Vilcins wrote:Ar kaseti bieži vien ir tā, vai nu viņa strādā vai nestrādā, šajā gadījumā izklausās kad zūd kautkur kontakts, ja vēl tu saki kad sajūta kad strādā uz 5 podiem, paskaties visus spraudņus uz degvielas sprauslam, bet uz izslēgšanas gadījumu vari arī Di parskruvet.
Man jau ar liekās,ja kasete būtu nomirusi,tad augša vairs neceltos.....diena pie katras iedarbināšanas ir savādāk...tad nu zīlē,vai ies,vai ne...
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: 9-5 burbuļo...

Post by hofmaks »

Spolēm piemīt arī tāda kaite,ka te strādā,te nē,te atkal strādā. Personīgi pārliecinājos gan uz opel auto ,nu un uz audi arī nesen noķēru šo problēmu.
Pamaini spoles,bet pa vienai(vienu notestē,tad otru)lai skaidri zini,kura metama. Noteikti pārliecinies par kontaktu tīrību un masas vadiem
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: 9-5 burbuļo...

Post by elmo »

Kasetes mirst dažādi! Man viena nomira ar dūmu mutuli, bet otra čakarējot prātu, ta gāja, ta negāja, kā nu viņai ienāca prātā. Sākās viss uz šosejas ar tādu sajūtu, ka brīžam kāds aiz astes parauj.
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

elmo wrote:Kasetes mirst dažādi! Man viena nomira ar dūmu mutuli, bet otra čakarējot prātu, ta gāja, ta negāja, kā nu viņai ienāca prātā. Sākās viss uz šosejas ar tādu sajūtu, ka brīžam kāds aiz astes parauj.

Uz nedēļas beigam būs vairāk laika...tad jānoņem no otra saaba kasetes un japateste...
User avatar
saabmats
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 249
Joined: Fri Feb 05, 2016 7:54 pm
Location: Liepāja

Re: 9-5 burbuļo...

Post by saabmats »

Man kasete nosprāga ejot uz apdzīšanu,pāris reizes noraustija un tad noslāpa. To kuru apdzinu,tas noteikti domāja ,ka esmu debils,jo pēc apdzīšanas dabuju raut malā uzreiz,jo dzinējs neizdvesa nekādas dzīvības pazīmes. :lol:
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

saabmats wrote:Man kasete nosprāga ejot uz apdzīšanu,pāris reizes noraustija un tad noslāpa. To kuru apdzinu,tas noteikti domāja ,ka esmu debils,jo pēc apdzīšanas dabuju raut malā uzreiz,jo dzinējs neizdvesa nekādas dzīvības pazīmes. :lol:
Laikam Tev 4 cilindri...tie laikam nomirst..uz 6cilindriem saka,ka vēl ejot...
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

hofmaks wrote:Spolēm piemīt arī tāda kaite,ka te strādā,te nē,te atkal strādā. Personīgi pārliecinājos gan uz opel auto ,nu un uz audi arī nesen noķēru šo problēmu.
Pamaini spoles,bet pa vienai(vienu notestē,tad otru)lai skaidri zini,kura metama. Noteikti pārliecinies par kontaktu tīrību un masas vadiem
Nu beidzot sanāca laiks apmest kaseti no otra saaba(tagad burbuļo otrs saabs)....aizgāja uzreiz,veiksmīgi noņemu neejošo ar pirmo rāvienu...Kur tādas kasetes var nopirkt,Rīgā??Manā galā neviens izplatitājs uz veikalu nepiegādā....cik tāda maksātu...???Aliexspresaa esmu redzējis aptuveni pie 170eiro ar visu shipingu...vai ir normāli no ķīnas ko tādu sūtīt?
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: 9-5 burbuļo...

Post by Aigars »

Droši reizini ar 2...
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: 9-5 burbuļo...

Post by Vilcins »

Nepērc ķīniešu kaseti, zeme izsviesta nauda, tikai oem
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

Vilcins wrote:Nepērc ķīniešu kaseti, zeme izsviesta nauda, tikai oem
Un kur tādu var dabūt,jāzvana Arteh?? Manā miestā neviens nevar uzsūtit tādu...Piegādātāji neved tādu dārgumu...
https://ru.aliexpress.com/item/Car-Auto ... 279.xPbXlT


https://ru.aliexpress.com/item/High-qua ... 272.bu2B58


https://ru.aliexpress.com/item/Lion-For ... 264.bu2B58

NEVAR KĀDU NO ŠITĀM PIRKT...????
HforU
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 190
Joined: Tue Jan 13, 2009 8:45 am
Location: Valmiera

Re: 9-5 burbuļo...

Post by HforU »

Es arī neiesaku ķīniešu pakaļdarinājumus! Un pat ne "vāciešu" (made in Germany) no e-bay!
Pārāk liela loterija. Vai precīzāk - pārāk īslaicīgs efekts!
Paņem šrotā kādu lietotu oriģināldetaļu un par atlikušo naudu superbingo biļetes :D
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

HforU wrote:Es arī neiesaku ķīniešu pakaļdarinājumus! Un pat ne "vāciešu" (made in Germany) no e-bay!
Pārāk liela loterija. Vai precīzāk - pārāk īslaicīgs efekts!
Paņem šrotā kādu lietotu oriģināldetaļu un par atlikušo naudu superbingo biļetes :D

lietota detaļa arī var nokalpot nedēļu.....varbūt 5 gadi...ar loterija:(...pa lietotu jau ar vismaz 100 laikam prasa...
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: 9-5 burbuļo...

Post by Vilcins »

Savā laikā kad man bij griffins, bij aizdomas uz kasetēm par abām prasīja 180 latu
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

Vilcins wrote:Savā laikā kad man bij griffins, bij aizdomas uz kasetēm par abām prasīja 180 latu
Manam jaunajam iegādātajam griffinam ir sliktāka komplektācija ka iepriekšejam SE...SE ir vel papildus lūka,čendžers bagāžniekā,arī ta pati cardon mūzika...koka automāta pārslegs,...nav tas Griffins tik pilns,kā mans Se....:)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: 9-5 burbuļo...

Post by elmo »

sandisgg33 wrote:
Vilcins wrote:Savā laikā kad man bij griffins, bij aizdomas uz kasetēm par abām prasīja 180 latu
Manam jaunajam iegādātajam griffinam ir sliktāka komplektācija ka iepriekšejam SE...SE ir vel papildus lūka,čendžers bagāžniekā,arī ta pati cardon mūzika...koka automāta pārslegs,...nav tas Griffins tik pilns,kā mans Se....:)
Griffinus pārstāja taisīt 99tajā gadā. Pēc tam ir redzēti arī lupatas saloni un citi ģošie brīnumi.
Man Griffinam bija gan lūka, gan ventilējamie beņķi ar atmiņu utt.
Post Reply