Pečka


User avatar
saabmats
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 249
Joined: Fri Feb 05, 2016 7:54 pm
Location: Liepāja

Re: Pečka

Post by saabmats »

Uz Arteh neesi mēģinājis doties ar šo problēmu? Man lidz arterham diemžēl +220 km un neviens cits laikam jau arī nevar palīdzēt :cry:
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Pečka

Post by Highlander »

saabmats wrote:Uz Arteh neesi mēģinājis doties ar šo problēmu? Man lidz arterham diemžēl +220 km un neviens cits laikam jau arī nevar palīdzēt :cry:
Nav briva laika aizbraukt. Tapec ari censos visu caur interneta diagnostiku uzzinat.
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
saabmats
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 249
Joined: Fri Feb 05, 2016 7:54 pm
Location: Liepāja

Re: Pečka

Post by saabmats »

Esmu izmeklējies pa visu netu,bet nekā. Visur tik tiek risināts par nolauztām svirām .
User avatar
saabmats
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 249
Joined: Fri Feb 05, 2016 7:54 pm
Location: Liepāja

Re: Pečka

Post by saabmats »

Klimata bloku ir iespējams kaut kā pārprogramēt? Jo ir sajūta tad kad salona temp. ir saniegusi uzstādīto temp. un uz displeja rāda divus kubiņus ventilātora apgriezienus,liekas ka pūš pa daudz un par aukstu gaisu. Jo pat aizmugurē sēdošie sūdzas ka pa daudz pūš. Sajūta taka caurvējā sēdētu. :x Bet kad ar roku nogriežu uz vienu kubiņu,tad it kā gaisa plūsma ir ok,bet tad sākas cits joks,sāk pa lūkām nākt karsts gaiss. :think: Tas klimats mani drīz traku padarīs. Iepriekšējam SAAB 9-5 viss bija vienkārši perfekti uzliku savu temp. un aizmirsu ,ka vispār kaut kas ir jaregulē.
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Pečka

Post by Highlander »

Esi meginajis kalibret to klimat kontroli? Man ir lidziga problema. Pashlaik iztieku ar to, ka nosledzu nost gaisa iepludi no arpasaules, tad visu push chotka! Pat aizmugurejiem pasazhieriem. Gan manuali uzstaditai temperaturai, gan AUTO rezhima.
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
saabmats
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 249
Joined: Fri Feb 05, 2016 7:54 pm
Location: Liepāja

Re: Pečka

Post by saabmats »

AUTO+OFF ir spiests daudz reižu. Bet ieslēdzot salona recirkulāciju pēc kāda laiciņa sāk logi svīst.
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Pečka

Post by Highlander »

saabmats wrote:AUTO+OFF ir spiests daudz reižu. Bet ieslēdzot salona recirkulāciju pēc kāda laiciņa sāk logi svīst.
Cik biju lasijies, uzliec uz MAX apgriezienus un uz MAX temperaturu, vai ari temp. Uzliec uz MIN, lai lidz pasham galam ir, ka ari apgriezienus uz pilnu klapi. Tad tue varstini nostajas gala stavokli un tad uztaisi to kalibraciju, varbut ari kludu paradis. Nu ja...logi svist ciet, bet nu divaini ka tik atri (ja neskaita mitru laiku) es mierigi lidz Jurmalai tieku un man nesmakas no svishanas. Tev salona filtrs sen mainits? Vel jau man teica, ka klimatkontrole ari no ta kondishkas radiatora stavokla strada. To ari parbaudi, vai viss bumbas un spiediens ir pietiekams. Jaskatas ka tev vasara, vai aukstumu pareizi putis.
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
saabmats
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 249
Joined: Fri Feb 05, 2016 7:54 pm
Location: Liepāja

Re: Pečka

Post by saabmats »

Izslēgāju visādi -kļūdas nav . Kondiška arī saldē. Zb jau nezinu kur lai meklē problēmu.
Post Reply