Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by envoy »

Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
Unima
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 185
Joined: Sat Apr 19, 2008 5:24 am
Location: Rçzekne

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by Unima »

ok.
iPhone sux, HTC rullz! aiziet! :P
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by defektivais »

Es te ar pamazām briestu uz jaunu telefonu. Varbūt kādam ir komentārs, viedoklis par - SonyEricsson U8i (Vivaz Pro)? Saprotu, ka modelis nav no jaunākajiem kā arī darbojas ar symbion OS. Bet kā ar pārējo.
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
bizenajs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 573
Joined: Tue Sep 04, 2007 4:45 am
Location: Rīga, Cesvaine
Contact:

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by bizenajs »

yee yee yeee hurra!! :woohoo:
saaku ar Hero, tachu aatri vien sapratu, ka nevelk taa truba inetu, taakaa ikdienaa meedzu izmantot Desire GPs vietaa, kartes, infas aatrums no tiikla ir svariigs. varbuut varat padaliities ar kaadaam labaam aplikaacijaam??
Kur ir tā mēraukla, ar ko tu sveri tautas?
Vai jābūt puķēm, kas smaržo tikai pļautas?
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by envoy »

nu nez, ja man tagad būtu jāņem kkas jauns, es izvēlētos Nokia (kaut ko tml http://www.nokia.lv/meklet-izstradajumu ... a-n97-mini), kuram ir gan taouch funkcija, gan arī normāla klaviatūra. ir visas vajadzīgās funkcijas + bezmaksas kartes nafigatoram. HTC un iPhone ir krietni jāpiemaksā, lai dabūtu normālas kartes, citādi jālieto GoogleMaps, kas nozīmē, ka visu laiku jābūt pieslēgtam pie tīkla - neērti un dārgi.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
Unima
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 185
Joined: Sat Apr 19, 2008 5:24 am
Location: Rçzekne

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by Unima »

2 Bizenājs.

GPS kartēm izmantoju Navigon, cik nu man to vajag ...
par labām app atzins esmu:
AccuWeather, AppRemover, Barcode Scanner, Dialer One, Dolphin Browser HD, Explorer, FxCamera, Handcent SMS, MySettings, MyTasks, On Air, Phonalyzr, Photoshop.com Mobile, ProfileChanger, QuickDial, Shazam, Simple notes, Skype (beta), Smooth Calendar, SwiFTP, Task Killer Pro, Twitroid PRO ... originālā launchera vietā uzlikts Launcher Pro Plus, bet tam pagaidām maz widgetu :(

vispār esmu patīkami pārsteigts par HTC. egādājos to pēc apmēram 3 gadu iPhone lietošanas (iPhone>iPhone 3G>iPhone 3Gs). Desire iepatikās tik ļoti, ka arī sievas iP3G tika veiksmīgi nopārdots un viņai iegādāts HTC Legend.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by edijs »

envoy: tā gan nav smuki darīt.. bet var tak jailbreakot un likt kartes for free. :) Un vismaz 3g iphonam man tas gps nelikās tik pienācīgs, lai es ar viņu gribētu autiņā braukt baigos gabalus. Tam ir tomtoms. Bet maksāt 100 zaļos par to, ka kādreiz kaut kādā pilsētā ārzemēs gribi ar kājām ejot kaut ko paskatīties pēkšņi - paldies, negribu. Un caur googles kartēm pa dārgo 3g tarifu arī negribu.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Unima
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 185
Joined: Sat Apr 19, 2008 5:24 am
Location: Rçzekne

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by Unima »

edijs wrote:envoy: tā gan nav smuki darīt.. bet var tak jailbreakot un likt kartes for free.
tas protams nav attaisnojums, bet kamēr pats brends (android market) nespēj/nevēlas šeit nodrošināt savu servisu, es sev nepieciešamās aplikācijas aizņemšos interneta plašumos un tad kad būs pieejama iespēja tās iegādāties to izdarīšu. tieši tāpat kā to darīju ar iTunes store, līdz tas tika oficiāli atvērts LV.
enivej, dārgā gala app jebkurā gadījumā cenšos pirms pirkšanas notestēt bez maksas.

atšķirībā no apple, daži android programmu izstrādātāji piedāvā savus app iegādāties bez android market starpniecības, maksājot ar pay pal vai citiem norēķinu veidiem.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by edijs »

Savukārt caur cydia var pirkt nemaksājot. :D

Par dārgā gala appu sākotnēju nozagšanu testa nolūkiem man aizspriedumu nav. Man tas šķiet tikai normāli, ka cilvēks grib vispirms ietestēt to, ko pērk. Protams, tiem appiem mēdz būt dažādas versijas - bezmaksas ar pamatfīčām un par tik un tik naudiņām lūk tādas un tādas fīčas klāt. Bet es gribu dzīvē palietot tās fīčas, pirms pirkt! Nevis tikai izlasīt un uz dullo. Teiksim tāds twitter klients - es viņu lietoju diendienā, man ir svarīgi, lai tas būtu labākais no labākajiem (subjektīvi vērtējot). Un, kad būšu izvēlējies (šobrīd laikam twitbird pro), tad arī nav žēl tos trīs dolārus samaksāt. Bet ir kaudze ar visādiem softiņiem, kas maksā ap pieciem dolāriem, pēc apraksta šķiet ūber alles, bet pēc uzlikšanas secini, ka craps un labi vien ir, ka nozagi. Pasargdies, ja katru to sūdu nopirktu un tad nelietotu. Tā ka.. triāļu neesamība mani kaitina.

Vēl par trubu izvēlēm runājot - nu pat jau ir tie laiki klāt, kad cilvēki sāk pēc OS skatīties, ne pēc paša dzelža. Es, teiksim, pavisam noteikti nevēlos windows mobile. Es saprotu, ka gadiem ejot šis ir palicis lietojamāks, atsevišķu brendu ražotāji to ietērpuši savā interfeisā. Bet tas nemaina lietas būtību, ka tā ir vecā labā winda, savulaik taisīta tā, lai būtu lietojama n'tajos telefonu modeļos. Un, kas ir universāls.. tas ir sūds. Gaidu, kad varēšu paspaidīt windows mobile 7 - tas gan solās būt pakāpi augstāk. Un tad es arī varbūt domas par windows mobile mainīšu. Tas pats, kas ar windows 7 uz datora - kopš tā iznākšanas manas domas par windulīti ir mainījušās uz pozitīvo pusi. Ne tā, lai diendienā lietotu, bet nav vairs tik daudz skarbu vārdu, ko teikt. Cik paspaidīju Maemo linuxveidīgo OS uz Nokia 900 - nuuu emmm aaaa ir forši dažas lietas, bet tā pa lielam rādās, ka tur vēl ir ko piestrādāt. Gīkiem interesanti, jo linux tomēr, bet pietiek dienu palietot un saproti, ka aiii, nav ko ākstīties. Symbiānis - gadiem ejot nav vairs tik lēns, ir lietojams, bet tas tāds vidusceļš starp smartfonu ar fleksiblu OS un pašu prastāko trubu tikai zvanīšanai. Uz tāda e51/52/71/utml trubām ļoti ok. Bet priekš smartfona, kurš būtībā ir maziņš kompītis - paldies, nē. Kas mums vēl paliek - Androids un iOS. Funkcionāli abi plus mīnus līdzīgi. Katram savas nianses. Man, piemēram, ļoti patīk, ka iOS appi ir lielākoties ieturēti vienotā stilā. Tieši tāpat kā OSX'ā. Uz androīda atkal, kā te viens čalis teica, applikācijas izskatās kā bērni no dažādiem tēviem. Riebj, ka by default uz iOS šis tas ir piegriezts. Teiksim, nevar telefonu par wifi appspot pataisīt. Taču tas viss ir risināms un nebūt ne sarežģīti. Uzlaužam (kas ir 3 minūšu darbs) un priecājamies.

Vārdu sakot - klāt ir laiki, kad vispirms jāizvēlās, kādu OS telefonā vēlamies lietot un tad skatāmies, kas mums tāds sakarīgākais no dzelžiem ir pieejams. Skaidrs, ka iOS pagaidām ir tikai uz Apples trubām. Pieņemu, kas tas ir tikai laika jautājums un hackorzi izdomās, ka uzmuhļīt šo OS uz kāda HTC arī. (Un varbūt ķīnieši jau ir uzmuhļījuši uz kāda no saviem brīnumiem.) Tā pat kā OSX lietošanai nav obligāti āboldators vajadzīgs. Lai gan.. te atkal varētu ieslīgt diskusijās, vai tā naudiņa, ko samaksā vairāk par ābolu saimes produktu, nav tiešām tā vērta (dzelža kvalitātes dēļ). Bet, ja es varētu nopirkt kādu HTC pēc skata līdzīgu Desire un uzlikt tur iOS - ko zin, varbūt es tā arī darītu. Ja ņem vērā, ka tas kopumā sanāktu lētāk.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Unima
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 185
Joined: Sat Apr 19, 2008 5:24 am
Location: Rçzekne

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by Unima »

edijs wrote:Savukārt caur cydia var pirkt nemaksājot. :D
par Cydia biju pavisam aizmirsis :) īstenībā to tā arī netiku palietojis. personīgi man, visi tie džailbreiki un unloki riebjas by default :)

par pārējo - 100% pievienojos Tavam viedoklim.
User avatar
bizenajs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 573
Joined: Tue Sep 04, 2007 4:45 am
Location: Rīga, Cesvaine
Contact:

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by bizenajs »

ja nu kāds pioedalās geocaching.com, tad c:geo ir labs palīgs uz Androida.
sliktais: automašīnā kalibrējas ārā kompas, acīmredzot elektromagnētiskais lauks čakarē smadzenes. un suka suka suka!! šajaa karstajā, sviedru pilnajā laikā maita Desire slēdzas, pārslēdzas pats, to`biš ar pakaļu, ar kāju. nu tas itr trakums!! vakarāa tik paskatos, kam mana D... ir zvanījusi, ko ir izdzēsusi utt. vot tas ir pilnīgs fail!!!
Kur ir tā mēraukla, ar ko tu sveri tautas?
Vai jābūt puķēm, kas smaržo tikai pļautas?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by elmo »

Es laikam vēl drusciņ pagaidīšu, kad iznāks jaunais 7 Windulis priekš telefoniem. Tikmēr Androids vēl tiks pieslīpēts pa to laiku un gan jau kaut kas būs arī ņemams. Tikmēr staigāšu ar veco trubu, kas nemitīgi mēdz uzkārties! :laugh:
Unima
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 185
Joined: Sat Apr 19, 2008 5:24 am
Location: Rçzekne

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by Unima »

bizenajs wrote: maita Desire slēdzas, pārslēdzas pats, to`biš ar pakaļu, ar kāju. nu tas itr trakums!! vakarāa tik paskatos, kam mana D... ir zvanījusi, ko ir izdzēsusi utt. vot tas ir pilnīgs fail!!!
tas ir reāls trūkums :[ es izlīdzos ar maciņu telefonam. palika no iPhone un der ideāli.
ja kas, maciņu var iegādāties pa Ls 2.- ar visu piegādi pa pastu. čalis sūta no ENG. ja kādam interese, varu iedot kontaktus.

http://gallery.me.com/unima#100241
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by uculs »

A man telefonam jābūt tādam, kas man patīk un lai var piezvanīt un saņemt SMS, viss pārējais ir patīkams, bet ne visai vajadzīgs. Pašam ir e66, bet tas tāpēc, ka man patīk slideri un šīs trubas gabarīti vispār. Navigāciju nopietni esmu lietojis divas reizes, kad Porto nevarējām atrast staciju un tepat Ieriķos atcerēties, kurš ir tas ceļš, kur jānogriežas un vēl pāris reizes, lai Rīgā par pareizo ceļu pārliecināts, bet tas tikai kā papildus nodrošinājums. Vēl jau arī kalendārs internets u.c funkcijas arī tiek samērā aktīvi lietotas, bet tas vairāk aiz neko darīt nevis kā nepieciešamība. Touchscreen trubas nepatīk principā, jo man ir neerti ar tām darboties, izņemot internetu, kas šīm padodas ļoti labi.
Unima
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 185
Joined: Sat Apr 19, 2008 5:24 am
Location: Rçzekne

Re:Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by Unima »

uculs wrote:A man ...
Nokia E66 ir perfekts! kamēr biju iPhone lietotājs, e66 izmantoju kā telefonu! :) iPhone bija internetam (arī 3G), epastam, kalendāram, todo un izklaidēm, kamēr sieva pa bodēm. zvanīt no iPhone man nekad nav paticis. kā saka ņe prižilsa :( tāpēc zvanīju un saņēmu zvanus uz e66. kas interesanti, kopš desire iegādes nokia noputējusi skumst plauktā. itkā jau tas pats kas iphone, bet tomēr ir kaukas savādāks, subjektīvi man ērtāks un lietojams. visdrīzāk tas suns aprakts ne tik daudz pašā aparātā cik softā, kuru uz desire var izvēlēties ...
GPS man principā nav nepieciešams. bet nu tākā rīgu nepārzinu pārāk labi, tad reizēm noder lai atrastu īsāko maršrutu un nemaldītos pa pārdaugavas ieliņām.
Post Reply