Fotokonkurss gada garumā

Jautājumi par SAAB Klubu
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by defektivais »

Nedomāju, ka vajag pārstāvēt kādu noteiktu profesiju, lai saprastu, kura bilde der un kura nederēs kalendāram.
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
FunnyFox
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 586
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:56 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by FunnyFox »

Nedomāju, ka katrs saprot, kādas bildes liek kalendāros, ko izdod ar tirāžu 50 vai vairāk eksemplāri, jo ir jāvienojas par kaut ko. Profesijai, protams, nav nozīmes, bet ir jābūt atlases kritērijiem un vērtēšanas komisijai, ja es neesmu pārpratusi, ka augstāk rakstītais ir piedāvājums katram pašam priekš sevis paša atlasīt un sadizainēt kalendāru, kādu tik vien nevēlas... Tas arī de, bet tas nebūs kluba kalendārs.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by mixeris »

Nu te būtu arī jānolemj par to tematiku. Vai tiek taisīts atbilstoši gadalaikam vai vnk izlase.
Es nezinu, kas fotogrāfam parastajam ir vieglāk? Vai reizi gadā izrevidēt bilžu arhīvus vai katru mēnesi to darīt?

Vai arī vairants, ka reizi 3 mēnešos savācas uz fotosesiju?

Ja bildes ir sepia, tad var veiksmīgi noslēpt visādas auto nepilnības, vai arī tās jāmoka iekš photoshop.

Un ne mazsvarīgi arī ir tas, ka mēs tomēr redzētu savējos cilvēkus pie foto aparātiem nevis profesionāļus, kas par to paņems naudiņu.
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by envoy »

A kurš tad tev naudu prasa? :huh: :)

Nu tad beidzot te kaut kas sakustējies...
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by KurBads »

balsoju par fotosesijām ...
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
FunnyFox
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 586
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:56 am

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by FunnyFox »

Sepia atsit "vecumu" un antīkās pārdomas par dzīvi. Būtu interesanti redzēt kalendāru, kur visi auto, arī visjaunākais šogad reģistrētais, ir brūnīgi vecišķs un atgādina autobūves saknes un vectētiņus - iznīcinātājus. Bet varbūt tas būtu mazliet vienmuļīgi, - Tev bija iespēja redzēt MM ofisā lielu sienas kalendāru ar sēpijas bildēm, un man tas likās par traku.... Jo tad vairs nav tā, ka gads ir balts no abiem galiem un pa vidu zaļš, bet viscaur brūns brūns brūns... Ne melns, ne balts, ne prieks, ne skumjas, ne apcerīgums... Tad būtu gan jābūt vienam fotogrāfam, man liktos, bet tās jau tikai manas individuālas pārdomas, kas balstās vien manā subjektīvismā.
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by envoy »

Nav jau obligāti fotogrāfs vajadzīgs, bet sakarīgs izejas fails gan. 1-kārt jau bildei jābūt RAWā, jo kurš gan gribēs apstrādāt JPEG failus.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Fotokonkurss gada garumā

Post by Nauris_t16 »

Savākšanās ik pa intervālam X, mana vienīgā atbalstāmā doma.
900aero clubsport #8
Post Reply