Search found 46 matches

by eMTEC
Tue Dec 23, 2014 11:08 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa
Replies: 4662
Views: 1378401

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Kas zināms par šo https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/saab/9-5/cpibm.html" onclick="window.open(this.href);return false; ? Cik maksātu gāzi uzlikt viņam? eMTEC, motors noteceejis ar eļļu (no apakšas diezgan briesmīgs skats)... palasi manus dažus postus augstāk... tur sīkāk aprakstīju....
by eMTEC
Tue Dec 23, 2014 5:12 am
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa
Replies: 4662
Views: 1378401

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Kas zināms par šo https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... cpibm.html" onclick="window.open(this.href);return false; ? Cik maksātu gāzi uzlikt viņam?
by eMTEC
Thu Nov 07, 2013 7:57 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa
Replies: 4662
Views: 1378401

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

Ja kādam ienteresē varu aizbraukt paskatīties :) Neinteresē :( Bet topika nosaukums it kā ir "Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa" :roll: Zinu... Bet tā kā pieņemu ka neviens saabist Cēsīs nedzīvo, un, kā jau esmu teicis, tai vietai katru dienu braucu garām, varu uzmest aci, kā ir ...
by eMTEC
Thu Nov 07, 2013 4:39 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa
Replies: 4662
Views: 1378401

Re: Tirgus plača apskatītie eksemplāri 2. daļa

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... hbfdp.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja kādam ienteresē varu aizbraukt paskatīties :)
by eMTEC
Wed Oct 02, 2013 5:24 pm
Forum: Auto
Topic: meklēju/pērku 9-5
Replies: 90
Views: 57579

Re: meklēju/pērku 9-5

ss.lv/msg/lv/transport/cars/saab/9-5/jm ... jmkhi.html Ja gribi ar automātu tad apskati šito, es nenoturējos un biju apskatīt dzīvē :D Gribēju redzēt kā tad iet tie 180zs, jo savu arī gribu čipot, bet teikšu, ka iet visai labi un ja vēl izņemtu DPF tad būtu ļoti patīkams cēliens :D Bet kā auto visa...
by eMTEC
Wed Oct 02, 2013 5:11 pm
Forum: Auto
Topic: meklēju/pērku 9-5
Replies: 90
Views: 57579

Re: meklēju/pērku 9-5

ss.lv/msg/lv/transport/cars/saab/9-5/jm ... jmkhi.html Ja gribi ar automātu tad apskati šito, es nenoturējos un biju apskatīt dzīvē :D Gribēju redzēt kā tad iet tie 180zs, jo savu arī gribu čipot, bet teikšu, ka iet visai labi un ja vēl izņemtu DPF tad būtu ļoti patīkams cēliens :D Bet kā auto visa...
by eMTEC
Thu Aug 15, 2013 3:29 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: SAAB darbinieki atgriežās rūpnīcā
Replies: 48
Views: 32578

Re: SAAB darbinieki atgriežās rūpnīcā

Tās ziņas tikai ievietotas 17.Jan., tapēc nezinu cik daudz tam visam ticēt, bet vienu varu teikt, vai tad 9-3 ir luksusa klases limuzīns ka aizmugurē vajag tādu roku balstu :D
by eMTEC
Mon Aug 12, 2013 2:09 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: SAAB darbinieki atgriežās rūpnīcā
Replies: 48
Views: 32578

SAAB darbinieki atgriežās rūpnīcā

NO COMMENT. Vēsturisks notikums.

http://www.saabsunited.com/2013/08/back-at-work.html" onclick="window.open(this.href);return false;
by eMTEC
Fri Jul 26, 2013 11:01 pm
Forum: Auto
Topic: Mainu Volvo PRET Saab
Replies: 29
Views: 20571

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Nu kā tad tur palika,Cēsu rumbulnieks piekrita maiņas variantam ,vai nē? :shifty: Es jau tik rītdien, iespējams, braukšu skatīties. Šodien braucot garām uzmetu aci kad iestāde bija jau ciet. Smuks jau smuks :) Tad jau redzēs. [ Post made via Android ] http://www.saabclub.lv/phpBB/images/mobile/Andr...
by eMTEC
Thu Jul 25, 2013 1:01 pm
Forum: Auto
Topic: Mainu Volvo PRET Saab
Replies: 29
Views: 20571

Re: Mainu Volvo PRET Saab

mk2marekz wrote:Tā jau tikai gaumes lieta :D Personīgi man patīk tikai manuālā kārba :dance:
Ja runājam par mazu sporta mašīnīti, tad es arī izvēlos manuālo :)
by eMTEC
Wed Jul 24, 2013 5:37 pm
Forum: Auto
Topic: Mainu Volvo PRET Saab
Replies: 29
Views: 20571

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Kaut kā tam jaunajam 9-5 nepiestāv manuālā kārba un dīzelis... Tas gan. Man vispār liekas ka jebkura vecuma 9-5 nepiestāv manuālā kārba. Kā nekā skaitās biznesa klases automobīlis :) Tas pats 9-5 manuālās kārbas klōķa gals izskatās šausmīģi :D Bet vai tad biznes klases auto visiem jābūt automātiem ...
by eMTEC
Wed Jul 24, 2013 5:24 pm
Forum: Auto
Topic: Mainu Volvo PRET Saab
Replies: 29
Views: 20571

Re: Mainu Volvo PRET Saab

andrejsb wrote:Kaut kā tam jaunajam 9-5 nepiestāv manuālā kārba un dīzelis...
Tas gan. Man vispār liekas ka jebkura vecuma 9-5 nepiestāv manuālā kārba. Kā nekā skaitās biznesa klases automobīlis :)
by eMTEC
Wed Jul 24, 2013 4:46 pm
Forum: Auto
Topic: Mainu Volvo PRET Saab
Replies: 29
Views: 20571

Re: Mainu Volvo PRET Saab

alpins wrote:
mk2marekz wrote:
Tad kad ņēmu savu 9-5 biju padomā arī viens TurboX, bet tas izlikās vēl skaļāks.
Tavs 9-5 bij vienā cenā ar Turbo X ? :shock:
Kāds pamatīgi pārmaksājis :mrgreen::clap:
by eMTEC
Wed Jul 24, 2013 4:45 pm
Forum: Auto
Topic: Mainu Volvo PRET Saab
Replies: 29
Views: 20571

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Nu tad pēc Volvo kad iesēdīsies 9-3 un dienu pavizināsies pa Rīgas labajām ielām tad sapratīsi, ko nozīmē komforts :D Neko nesaku 9-3 ir ļoti patīkama vadāmība un vizuāli arī ir smuks(ja ar jauno purnu). Tad jau redzēs, ja sanāks sestdien izbraukt :) Ceru ka sanāks, tad zināšu situācija, kādā esmu ...
by eMTEC
Wed Jul 24, 2013 4:03 pm
Forum: Auto
Topic: Mainu Volvo PRET Saab
Replies: 29
Views: 20571

Re: Mainu Volvo PRET Saab

Var uzzināt iemeslu kāpēc 9-3 neviss 9-5? Domāju, ka dizaina dēļ! Tāda paša gada 9-5 dizains īpaši neatšķiras no 1997.gada 9-5. Tas pats auto jau vien ir tikai ar citiem lukturiem un sliktāku salona apdari. Savukārt tā paša gada 9-3 izskatās daudz modernāks par 19998 gada 9-3 un pēc būtības ir cits...