Search found 6 matches

by diggen
Sat Aug 16, 2008 12:17 am
Forum: INTSAAB 2008
Topic: Lielais pasākums - skats no malas .
Replies: 75
Views: 113981

Re:Lielais pasākums - skats no malas .

B) ticiet! yukki izdarija vislabāk no iespējamiem variantiem. es piem. šādu lielformātu bildi piekārtu pie sienas un skatītos ar asariņu acu kaktā gadus kādus 200 droši1:dry: :blush:
by diggen
Thu Aug 14, 2008 8:41 am
Forum: Par klubu
Topic: Priekšrocības iestājoties klubā.
Replies: 151
Views: 75766

Re:Priekšrocības iestājoties klubā.

:silly: piedodiet! jautājums par lietderību būt klubā jau saknē ir aplams! tā ir sabiedriska orgnz un neatminos kad kāds būtu guvis privātu labumu un pazudis kolumbijā. :unsure: manuprāt lielais notikums bija piemērs tam kā cilvēki (nebiedri) izprata un izjuta kluba būtību. :blink: kluba biedra stat...
by diggen
Thu Aug 14, 2008 6:57 am
Forum: INTSAAB 2008
Topic: Lielais pasākums - skats no malas .
Replies: 75
Views: 113981

Re:Lielais pasākums - skats no malas .

:dry: nutad es nobremzēju - manējie būtu visas krūtis izēduši :silly: un alu un šnā un daiļo arī.. ps. tur bija kādi 7-8 bērneļi bet neiedomājos pajautāt ko tie tur dara. es domaju saimniekbērni.. :( (kaut gan bērnu bilete nav gimenes atlaide bet ne man spriest, citreiz dalija bērnus un pusaugus kā ...
by diggen
Thu Aug 14, 2008 3:58 am
Forum: INTSAAB 2008
Topic: Lielais pasākums - skats no malas .
Replies: 75
Views: 113981

Re:Lielais pasākums - skats no malas .

:dry: es tā īsti nesaprotu par ko tagad te jāstrīdas... itkā arī es piekrītu mārim ka derēja ieviest kaut kādas "gimenes paketes" ar mazāku kopsummu bet šoreiz nenotika. (kat gan lielai daļai ciemiņu varēja piedāvāt arī mazbērnu atlaides :) varbūt citreiz?... :unsure: lokālajos pasākumos i...
by diggen
Wed Aug 13, 2008 9:17 am
Forum: INTSAAB 2008
Topic: Lielais pasākums - skats no malas .
Replies: 75
Views: 113981

Re:Lielais pasākums - skats no malas .

ja jau ierunājos - jāsaka līdz galam... kad 1dien pusdienā pamodos no "tepatblakusnāve" visā tā think positiv lādiņa iespaidā nonācu birojā. laikam otreiz mūžā izmazgāju grīdu pēc tam kad biju ar skandālu konteneros izmetis vairumu veco mēbeļu un dzīve aizgāja citādi. darbi aizgāja un idej...
by diggen
Wed Aug 13, 2008 4:52 am
Forum: INTSAAB 2008
Topic: Lielais pasākums - skats no malas .
Replies: 75
Views: 113981

Re:Lielais pasākums - skats no malas .

biju domājis klusēt bet (manas) zviedru valodas pabiras tā pārņēma ka nolēmu izteikties arī es. pieļāuju ka bija exemplāri kam nebija pieņemama mana uzvedība pasākuma noslēgumā - nekas .. yukki teksts ir tiešām labs un pauž kluba būtību. piemirsta viena lieta - latvietis vidēji statiskais nemēdz uzb...