Search found 2453 matches

by Yukki
Thu Jan 17, 2008 6:44 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: anekdotes
Replies: 621
Views: 186685

Re:anekdotes

iz assa sasmējos Sarunājas divi draugi: - Ja tev būtu miljons, ko tu darītu? - Neko. - Kā - neko?! - Bet kāpēc? Kāds vīrietis mokās ar bezmiegu. Kad kārtējo nakti viņš atkal nevar aizmigt, parādās džins un saka: - Tu man patīc, tāpēc prasi, ko vēlies - izpildīšu! Vīrietis bez ilgas domāšanas atbld: ...
by Yukki
Thu Jan 17, 2008 6:44 pm
Forum: Stelpes sviets, paniņas, u.c. produkti
Topic: anekdotes
Replies: 621
Views: 186685

anekdotes

Joka pēc jānotestē krievu val:
Вопрос из кроссворда:
- На какую городскую службу резко увеличивается нагрузка в минуты телерекламы?
Ответ:
- Канализация
by Yukki
Thu Jan 17, 2008 6:25 am
Forum: Par klubu
Topic: Par veco lapas gabalu...
Replies: 43
Views: 19201

Re:Par veco lapas gabalu...

jastr wrote:edij: burtu izmēru var viegli mainīt nospiežot Ctrl+ paripinot peles riteni uz priekšu vai atpakaļ :) (es, protams, saprotu, ka runa bija par defaulto izmēru, bet tomēr :))
Obana, šito nezināju!
by Yukki
Wed Jan 16, 2008 10:50 am

Nekāduis klonus! Ieej savā profilā un nomaini vārdu tādu pašu kā username. Diskusijās parādās vārds, nevis username!
by Yukki
Wed Jan 16, 2008 9:58 am

aa un tiešām vajag lielo sadaļu "Pļāpas", kur visi raksta visu par visu un parneko, savādāk tagad tiek aizrakstīta Kluba sadaļa ar spamu:)
by Yukki
Wed Jan 16, 2008 9:42 am

Ieri, Tu esi zvērs! Respect! Diskusijas un vispār viss kopā rādās būt reāli spēcīgākas, tikai jāsakārto nedaudz, lai var te kauko saprast!:) 1.vajag, lai diskusijās ieejot kādā topicā aizmet uz pēdējo lapu, nevis pirmo 2.Smieklīgi, ka es varu mainīt savu vārdu vislaiku:) 3.vai var šo visu izlikt uz ...