Youngtimer Rally sezonas atklāšanas posms

Citi pasākumi
 Pieteikšanās pasākumam ir beigusies
 
0
Pēdējā diena: 
Sestdiena, 2014. gada 17. Maijs 09:00 - 22:00

Rally Talsi, kas norisināsies 17. un 18. maijā, būs jaunās rallija sezonas ceturtais posms. Rally Talsi jeb Čempionu rallijs 2014. gadā iegūs arī starptautisku skanējumu, jo sacensības Talsos būs arī Lietuvas autorallija čempionāta (LARČ), Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallija čempionāta un NEZ Junioru čempionāta posms kā arī Youngtimer Rally sezonas atklāšanas posms.

Šajā rallijā mūsu dalībniekiem būs unikāla iespēja sacensties atsevišķā ieskaitē un cīnīties par čempiona titulu. Youngtimer ieskaitē 17. maijā paredzēti divi grants posmi un pilsētas dops. Visi posmi paredzēti kā sinhronās regularitātes braucieni pa slēgtu trasi ar leģendā noteiktu vidējo ātrumu. Katra posma garums būs 6-7km.

PASĀKUMA PLĀNS:

17.maijs

9:00 – dalībnieku ierašanās un reģistrācija

sagatavošānās, leģendas aprēķinu veikšana

pasākuma atklāšana

SRS1 grants

SRS2 grants

SRS3 grants

SRS4 grants

SRS5 Talsi (pilsētas dops)

SRS6 Talsi (pilsētas dops)

Vakarā apbalvošana

Dalībnieku skaita ierobežojuma dēļ, organizatori izvērtēs katras ekipāžas dalību pasākumā. Katrā ekipāžā jābūt diviem dalībniekiem, kuri ir aprīkoti ar ķiverēm. Kā jau iepriekšējos pasākumos, dalībnieku automobiļiem ir jābūt vizuāli un tehniski labā stāvoklī, ar derīgu TA un OCTA apdrošināšanu. Katrā mašīnā ir jāatrodas ugunsdzēšamajam aparātam, avārijas trīsstūrim, aptieciņai un atstarojošajai vestei.

Reģistrācija pasākumam līdz 25. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu. Dalības maksa pasākumā – 35 EUR no ekipāžas, kas jāpārskaita uz Latvijas Antīko automobiļu kluba kontu:

 

 

Karte


 

Pasākuma datumi


  • Sestdiena, 2014. gada 17. Maijs 09:00 - 22:00

 

Dalībnieku saraksts

 Nav dalībnieku 

Powered by iCagenda