Jumta sliedes


Iceman
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Wed Jan 16, 2008 3:07 am
Location: Ventspils

Re:Jumta sliedes

Post by Iceman »

leons wrote:Paldies atsauciigajam Iceman par peidaavajumu no kura attaluma deelj biju spiests atteikties, un beigu beigaas probleemu atrisinaaju vienreiz par visaam reizeem pats uztaisot jumta sliedes, tika noziedots viens skalas tipa sols no kura kaajam tad arii tapa shie stiprinaajumu (nepiecieshamie instrumenti, fleksis, metinamais, viile, bormashina un metala bori,), varbuut nav tik glamuuriigi kaa veikalaa nopeerkamie bet funkciju pilda briinishkjigi, galu galaa piecus velosipeedus ~ 1000km tureeja stingri un parliecinoshi

Taa tas apmeram izskataas

un labi, ka tā, jo mans piedāvājums attiecās uz avatarā redzamo sedana versiju, kam nav jumta reliņu, bet to, ka tev vajag vagonam es uzzināju tagad redzot bildi :side:

p.s. - manuprāt sanākusi sakarīga konstrukcija B)
BE CE DE
alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re:Jumta sliedes

Post by alpins »

nu jaa, Tev jau ir universaals , tam jau uztaisiit nav probleemas , un icemanam ir sedans ,taa kaa brauciens pakalj buutu veltiigs:laugh:
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Jumta sliedes

Post by jastr »

a kāds ir pircis pēdejā laikā tos škērsstieņus 9-5 sedanam? kāda ir labākā izvēle, cenas? (pēc pēdējā velobrauciena secināju, ka vajag veloturētājus višlistā iekļaut :D)
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re:Jumta sliedes

Post by alpins »

pirku kaadi 2gadi atpakalj Thule aluminija ,kaut kur paar 90 ls bija http://www.saabclub.lv/component/option ... /id,17242/
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Jumta sliedes

Post by jastr »

tev ir 750 + 761 vai 861 +etc? (es pēc thule komplektatora skatos) tas krutākais (alumīnija) variants 127ls :blink:
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re:Jumta sliedes

Post by alpins »

uz vienas kastes ir 750 ,vairaak nekaa nezinu
sandruss
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 152
Joined: Mon Jun 15, 2009 11:53 am
Location: Talsi

Re:Jumta sliedes

Post by sandruss »

Man universālam ir Thule 775+861 (alu) pirku ap 100ls,tiem bija viss zemākais augstums tāpēc arī ņēmu, bet ir baigi OK instalējas arī vienkārši...nākamais solis THULE SPIRIT kasteB)
Post Reply