Atskats uz biedrības „SAAB klubs” kārtējo biedru kopsapulci un kluba 20.dzimšanas dienas svinībām

2018.gada 10.martā plkst.10.00 biedrības „SAAB klubs” biedri Rīgā, Dārzciema ielā 86 sapulcējās uz kārtējo biedru kopsapulci. Bez tādiem rutīnas jautājumiem kā biedrības valdes atskaite par aizvadīto gadu un biedrības gada pārskata apstiprināšana darba kārtībā bija arī biedrības valdes locekļu vēlēšanas un gatavošanās INTSAAB2018.

 

2017.gadā kluba pārstāvji ar lieliskiem rezultātiem ņēma dalību Youngtimer Rally čempionātā. Kluba pārstāvji viesojās arī INTSAAB2017 Dinslakenā, Vācijā. Kluba bilance arī šajā gadā saglabājās pozitīva.

 

Kluba biedri pārvēlēja valdi šādā sastāvā:

Edgars Strautiņš - valdes priekšsēdētājs

Inesis Vimba - valdes loceklis

Arnis Pinka - valdes loceklis

Gundars Pinka - valdes loceklis

 

Svarīgākie 2018.gada pasākumi, kurus klubs rīkos vai ņems dalību:

- 05.08.-12.08.2018. – INTSAAB2018 Ratniekos – uz to tiks koncentrēti visi iespējamie resursi.

- 03.06.2018. – Trases diena Biķernieku lielajā aplī sadarbībā ar Youngtimer Rally un iespējams kādu citu auto klubu.

 

Pavisam drīz pavasarī, kad kļūs siltāks un vakari gaišāki saorganizēsim kādu „pavasara atrādīšanās” park&coffee stila pasākumu tieši SAABistiem. Tāpat kluba biedri visa gada garumā startēs Youngtimer Rally čempionātā.

 

Vakarā plkst.18.00 kluba biedri nu jau daudz šaurākā lokā nekā no rīta sapulcējās uz kluba 20.dzimšanas dienas svinībām pirtī turpat Dārzciema ielā 86.

 

Vēlamies pateikt „PALDIES!” visiem biedriem, kuri ņēma dalību sapulcē un pirts pasākumā, bet īpašs „PALDIES!” Arnim S. (kredoks)” par telpām kopsapulces norisei, kā arī par omulīgajām pirts telpām!

 

Biedrība „SAAB klubs”