Biedrības “Saab klubs” biedru kopsapulce un 18.dzimšanas diena 2016

Atskats uz biedrības „SAAB klubs” kārtējo biedru kopsapulci un kluba 18.dzimšanas dienas svinībām

 

2016.gada 5.martā plkst.12.00 biedrības „SAAB klubs” biedri Rīgā, Brīvības gatvē 214M sapulcējās uz kārtējo biedru kopsapulci. Bez tādiem rutīnas jautājumiem kā biedrības valdes atskaite par aizvadīto gadu, biedrības gada pārskata apstiprināšana un pasākumu kalendārs darba kārtībā bija arī biedrības valdes locekļu vēlēšanas.

 

2015.gadā kluba pārstāvji ar izciliem rezultātiem ņēma dalību Youngtimer Rally čempionātā, kuru organizē Latvijas Antīko Automobiļu klubs. Bez kluba pārstāvjiem neiztika arī autofotoorientēšanās čempionāts, kurā gan bija mainīgas sekmes, tomēr kluba pārstāvji tāpat turējās tuvāk pirmajām vietām nekā pēdējām. Kluba pārstāvji viesojās arī INTSAAB2015 pasākumā Norvēģijā. Kluba biedri tāpat sarīkoja divas S-Lidināšanās, vairākas SAABistu pasēdēšanas mēneša pirmajā trešdienā, kā arī Park & Coffee jeb „pavasara atrādīšanās” pasākumu RIGA PLAZA autostāvvietas augšstāvā.

 

Kluba biedri pārvēlēja valdi šādā sastāvā:

Edgars Strautiņš - valdes priekšsēdētājs

Inesis Vimba - valdes loceklis

Arnis Pinka - valdes loceklis

Gundars Pinka - valdes loceklis

 

Svarīgākie 2016.gada pasākumi, kurus klubs rīkos vai ņems dalību:

 

- 16.04.-17.04.2016. - SAAB&VOLVO GRAND MEET 2016 Lietuvā, Ķēdaiņos. Atbildīgie par kluba pārstāvību pasākumā – Arnis P.(Arnijs)/Edgars S.(lawyer).

- 30.04.-01.05.2016. - kluba pavasara izbrauciens/pikniks uz Vidzemes pusi, lai izvērtētu potenciālās INTSAAB2018 rīkošanas vietas. Atbildīgais par šo pasākumu - Arnis P.(Arnijs).

- 12.08.-14.08.2016. - INTSAAB2016 Vadstena/Linköping, Zviedrijā. Uz šo pasākumu visus aiz sevis velk Normunds K. (Normunds).

 

Pavisam drīz pavasarī, kad kļūs siltāks un vakari gaišāki saorganizēsim kādu „pavasara atrādīšanās” park&coffee stila pasākumu tieši SAABistiem. Tāpat kluba biedri visa gada garumā startēs Youngtimer Rally un autofotoorientēšanās čempionātos.

 

Sapulcē tika arī sadalīti uzdevumi/atbildība biedru vidū attiecībā uz konkrētām kluba darbības jomām/funkcijām (neskarot jau esošos valdes uzdevumus/pienākumus):

 

- Normunds K. (Normunds) un Ingus M. (mixeris) - INSTAAB 2018 Latvijā;

- Gundars P. (bio) - kluba mājas lapa, risinājums bilžu/fotoreportāžu izvietošanai mājas lapā;

- Ēriks M. (skirem) - kluba 2017.gada kalendārs;

- Edgars S. (lawyer) - Park&Coffee pasākums, kluba facebook lapas uzturēšana, organizēšanās braucienam uz SAAB&VOLVO GRAND MEET 2016;

- Arnis P. (Arnijs) - kluba pavasara izbrauciens 30.04.-01.05.2016., organizēšanās braucienam uz SAAB&VOLVO GRAND MEET 2016;

- Patrīcija B. (Killers) - kluba suvenīri.

 

Vakarā plkst.18.00 kluba biedri kopā ar ģimenes locekļiem pulcējās uz kluba 18.dzimšanas dienas svinībām pirtī, kur brīvdomīgā gaisotnē biedri pasēdēja uz lāvas, ieturējās, padzērās un profilaktiski atsvaidzināja dikti melnā humora izjūtu.

 

Vēlamies pateikt „PALDIES!” visiem biedriem, kuri ņēma dalību, bet īpašs un sirsnīgs „PALDIES!” Gundaram P.(bio) un „VAR Datu Sistēmas” SIA par telpām kopsapulces norisei, kā arī Arnim S. (kredoks) un „Augstsprieguma tīkls” AS par omulīgajām pirts telpām!

 

 

 

Biedrība „SAAB klubs”

Biedrības “Saab klubs” biedru kopsapulce un 18.dzimšanas diena 2016