SAAB Brokastis – 2019.gada maijs

6.maijā Latvijas SAAB klubs Rīgā rīko pasākumu “SAAB Brokastis” Lucavsalā.

Pasākuma mērķis ir sapulcināt kluba biedrus un arī visu SAAB modeļu entuziastus uz piknika brokastīm, lai draudzīgā atmosfērā pārspriestu pagājušās ziemas un pavasara sezonas aktualitātes un klātienē dalītos ar nākotnes plāniem.

Daudziem no entuziastiem pavasaris ir bijis rosīgs un Latvijas SAAB saimi ir papildinājuši vairāki klasiskie 90, 95, 96, 99 un 900 -tā modeļi. Varbūt gluži ne tos visus, bet vairākus no šiem jaunievedumiem to īpašnieki ir apsolījuši arī izrādīt Lucavsalā. Redzēt varēs SAAB’us  kuros jāpilda vien degviela, gan arī tos, kurus saimnieki vēl tikai sagatavo dažādiem remontdarbiem.

Pasākuma norises laiks ieplānots no 9:30 līdz aptuveni 12:00. Precīzāka atrašanās vieta - Lucavsalā, pilsētas piknika zonā ( aiz tirdzniecības centra “Senukai”), kuru noteikti pamanīsit pēc tuvumā esošo SAAB auto klātbūtnes. Uz brokastu pikniku nav iepriekš jāreģistrējas un vieta Lucavsalā noteikti pietiks visiem.

Mēs parūpēsimies par kādu vieglu cienastu un brokastu dzērienu kā arī labu noskaņu SAAB fanu pulkā.

Un saldā ēdiena vietā jums sarūpēts piedzīvojums - WaSAABi brauciens.

Instrukcija braucienam 10:45 un brauciena sākums no 11:00. Lai piedalītos šajā pasākuma sadaļā, dalībniekam ir obligāti jāreģistrējas. Saite reģistrācijai un sīkāka informāciju forumā.

Savukārt dalībnieki, kuri nedodas šajā braucienā, varēs turpināt izbaudīt Lucavsalas skatus.

 

Uz drīzu tikšanos Lucavsalā,

Jūsu SAAB klubs