Atskats uz biedrības „SAAB klubs” kārtējo biedru kopsapulci un kluba 21.dzimšanas dienas svinībām

2019.gada 23.marta vakarā mājīgajās AST telpās Dārzciema ielā 86 norisinājās kārtējā biedrības “SAAB klubs” kopsapulce, kā arī tika atzīmēta kluba 21.gadadiena.

Bez tādiem parastiem rutīnas jautājumiem kā valdes atskaite un gada pārskata apstiprināšana, tika iezīmēts arī 2019.gada pasākumu plāns:

  • 6.maijs, “SAAB auto & draugi”, pasākuma norises vieta tiks vēl precizēta, bet bez vienkāršas sabraukšanas un paburzīšanās šeit solās vēl būt kāds foto-orients vai kas tml., šis noteikti būs ģimenēm draudzīgs pasākums.
  • 9.jūnijs, “SAAB auto & draugi” 2 un SAAB kluba trases diena sadarbībā ar youngtimerrally un Latvijas Antīko automobiļu klubu, pasākuma norises vieta – Biķernieku kompleksā sporta bāze, ilgums 2-3 stundas, iebraukšana trasē paredzēta tikai ar SAAB, trases konfigurācija vēl nav zināma, bet tas droši vien nebūs viss lielais aplis (lielo izmaksu dēļ) – tikai kāda daļa no tā kopā ar kartinga trasi. Šis arī noteikti būs ģimenēm draudzīgs pasākums, kur varēs vienkārši bez maksas ar savu SAAB iebraukt boksos un paburzīties kopā ar pārējiem.
  • 9-11.augusts – INTSAAB 2019 NL
  • 14-15.septembris, “SAAB atvasara 2019”, tēmējam uz Latgali, konkrēta pasākuma vieta un formāts tiks precizēts.

Uz tikšanos!

Jūsu SAAB klubs