tādēl gribēju jautāt, vai kādam nav gadijies tam mezglam (ģeneratoram) ķerties klāt?
es personīgi gandrīz vai pakritu, ieraugot, ka tā uzparikte atrodas tieši zem kolektora :unsure: , tādēļ būtu ļoti skaisti, ja būtu kāda vieglāka pieeja viņam..
Paskaties šeit http://www.autoprospect.ru/saab/9000/8- ... atora.html . Ceru, ka noderēs B) . Ja kas var noderēt, tad mans vecais 9k stāv uz jaukšanu. Ģenerators vēl ir ;) . Man gan ir 92.g. 2,3 CS.olalaa2 wrote:Manam SAAB'am sāka tā negribīgi lādēt ģenerators. man aizdomas krīt uz tām oglītēm.
tādēl gribēju jautāt, vai kādam nav gadijies tam mezglam (ģeneratoram) ķerties klāt?
es personīgi gandrīz vai pakritu, ieraugot, ka tā uzparikte atrodas tieši zem kolektora :unsure: , tādēļ būtu ļoti skaisti, ja būtu kāda vieglāka pieeja viņam.. :P
es pirku kaut kādas pa 12.00Ls. Pieļauju, ka cena var stipri mainīties atkarībā no ražotāja un vietas, kur pērk.. ;)carlorossi wrote:Un kā ar tām oglīšu cenām un kādas viņam konkrēti der?
Man tieši uz svētkiem nobeidzies un visas bodes, kur nopirkt ciet, tāpēc būs vien uz Gross Auto jābrauc.
Man tas ģeneratorvīrelis pēc veco oglīšu nodiluma teica, ka pie nākamās oglīšu maiņas, derētu arī tos tinumus mainīt, jo tad, ja tiem izdilstot cauri "neesot aršana" :DLEMS wrote:Savejam 9000 3.0 ari nesen sanaca remontet generatoru
bija beigtas ne tikai oglites, bet ari nacas partit tinumus
Womens In Your Town - No Selfie - Anonymous Adult Dating
18.04.2026, 12:04 by Ozijs
Womens From Your Town - No Selfie - Anonymous Casual Dating
17.04.2026, 16:53 by Minimax23
Dienas snapšots 2. daļa
30.09.2025, 19:27 by hofmaks
Lawyer: c900 FF 4d racing edition
16.09.2025, 09:08 by ZZ_ZingZeng
Auto. Pirkt/Pārdot.
12.06.2025, 00:12 by AeroPlans
Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)
09.06.2025, 15:30 by ZZ_ZingZeng