Things I Like :)

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

ziedoniz wrote:
Gregers wrote:SKAISTS video

http://www.youtube.com/watch?v=ollt2LY0 ... -fresh+div

varens cilveks!
Valters ir lielisks kaut vai tā fakta dēļ, ka spēja ar salīdzinoši nevadāmu sport quattro būt konkurētspējīgs 1986.gadā.
Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Things I Like :)

Post by mixeris »

Lai links būtu smukāks tad var lietot kvadrātiekavās ieliktus vārdus url un /url
Viens sākumā otrs beigās.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Things I Like :)

Post by mixeris »

Gregers wrote:
ziedoniz wrote:
Gregers wrote:SKAISTS video

http://www.youtube.com/watch?v=ollt2LY0 ... -fresh+div

varens cilveks!
Valters ir lielisks kaut vai tā fakta dēļ, ka spēja ar salīdzinoši nevadāmu sport quattro būt konkurētspējīgs 1986.gadā.
Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Vai tu pats esi sēdējis pie stūres Short Nose S1 Audi?
Tā nav parastā urka ;) Latvijā šķiet ir tikai viens Short Nose un tas pats laikam pusizjaukts :D
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Things I Like :)

Post by mixeris »

RS002 :)
Image
Nu tāds AUDI :D
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Things I Like :)

Post by mixeris »

NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE
http://www.youtube.com/watch?v=ickba42_rDw
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

mixeris wrote:
Gregers wrote:
ziedoniz wrote: Valters ir lielisks kaut vai tā fakta dēļ, ka spēja ar salīdzinoši nevadāmu sport quattro būt konkurētspējīgs 1986.gadā.
Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās

Vai tu pats esi sēdējis pie stūres Short Nose S1 Audi?
Tā nav parastā urka ;) Latvijā šķiet ir tikai viens Short Nose un tas pats laikam pusizjaukts :D
Neesmu gan, bet tikai no urkas uztaisītai imitācijai pāris apļus maskavā.
Pastāsti tuvak ar ko atšķirās urka no short nose vadības ziņā
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

mixeris wrote:NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE, NICE
http://www.youtube.com/watch?v=ickba42_rDw
Mans avatars B) Žēl, ka tas ir jaunākais video no Nico Gasparatos
900aero clubsport #8
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

Gregers wrote: Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Es nemaz netaisos strīdēties, jo pats pat tuvumā tādam auto neesmu bijis, BET, atsaucoties uz tā laika pilotu viedokļiem, tad pat lielākajam sānslīžu pretiniekam Valteram Rērlam nācās sport quattro krāmēt labi plāteniski, lai varētu konkurēt ar krietni labāk vadāmām mašīnām, ar vidū novietotu dzinēju (pegijs 205T16, lancia delta S4).
900aero clubsport #8
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

mixeris wrote:RS002 :)
Image
Nu tāds AUDI :D
Žēl, ka B grupa nesagaidīja 1987.gadu. Vai, precīzāk izsakoties, žēl, ka netika ieviesta S grupa :evil: Ja B grupai homologācijas prasības bija 200 automašīnas, ko reāli izpildīja tikai ford rs200, tad S grupas prasības bija tikai 20 automašīnas!! :woohoo:
900aero clubsport #8
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Arnijs »

Gregers wrote:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Kas ir bumbās? Tas, ka viņš pie šādas vadīšanas pagriezienos zaudē laiku????
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Things I Like :)

Post by uculs »

Gregers wrote:Hmmm...man veras visi izņemot pēdējo un arī tas iekopējot adresbara manuāli atverās
Varbūt tavs brouzers neiet nesaprot kko no operas atstātajām astēm tajos linkos?
Linku saturu pec ievietošanas komenteja tātad citiem verās vaļā
Nekas nav bumbās, visi tavi linki, kas garāki par youtube iet tikai kopējot. Arī uz operas :) Dari kā Mixeris saka. Augšā tak ir poga, to arī lieto liekot urli
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Things I Like :)

Post by mixeris »

Gregers wrote:
mixeris wrote:
Gregers wrote: Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās

Vai tu pats esi sēdējis pie stūres Short Nose S1 Audi?
Tā nav parastā urka ;) Latvijā šķiet ir tikai viens Short Nose un tas pats laikam pusizjaukts :D
Neesmu gan, bet tikai no urkas uztaisītai imitācijai pāris apļus maskavā.
Pastāsti tuvak ar ko atšķirās urka no short nose vadības ziņā
Ar Ņivu esi braucis? Zini ko viņa dara uz slidena ceļa?
Griežas kā vilciņš. Short nose ir īsāka bāze un riteņi ir tuvāk kvadrātam.
Lai konkurētu ir jāliek slīpi, bet ieliekt slīpi ar šo auto ir kā ir, jo var zaudēt kontroli. Paskaties kā viņš pa pedāļiem danco. Tad paņem salīdzini kā danco mūsdienu WRC - daudz mazāk.
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Spēļuks tizls un vienkāršs, bet sākuma lapā spēlei ir iespējams paklausīties dziesmu un tur labie vārdi :laugh:

http://freeonlinegames.com/fun-games/pi ... fense.html
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by edijs »

Oj kā sasmējos - Līdaka no tribīnas uzbļauj "kreisajam flangam". :D http://zinas.nra.lv/video/273-ingmars-l ... ribine.htm
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

edijs wrote:Oj kā sasmējos - Līdaka no tribīnas uzbļauj "kreisajam flangam". :D http://zinas.nra.lv/video/273-ingmars-l ... ribine.htm
Reāli smuki :laugh:
Komentari gan sarūgtina- cilveki joprojām nav sapratuši, ka mūsu vienīga reālā iespēja dzīvot normāli ir sadarboties ar krieviju.
Ir citas iespējas? Nu com on! Nebūsim mēs šveice, jo esma pārak slinki lai mācītos un nebūsim arī zviedrija, jo esam pārāk pieraduši, ka visu izdara mūsu vietā lai nav pašiem jāvaino sevi ja kas nav sanācis kā vajag. Mūsu vienīgā iespēja ir būt kā piemēram Kanādai- dzīvot uz lielā kaimiņa rēķina, bet pieciest to, ka kaimiņš reizēm uzvedās tavās mājās kā kungs
Locked