Things I Like :)

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Re:Things I Like :) (3 viewing) Gregers , defektivais , Gregers ,

:laugh: Invāzija sākās :laugh:
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Smith »

Gregers wrote:
Nezinite 9000 wrote:Greger, kad Tu guli?
Tad kad apnīk negulēt :laugh:
Gregeram vajag nomainīt uzrakstu - Forums - pirmās mājas :laugh: :laugh: :laugh:
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Gregers wrote:http://www.youtube.com/watch?v=ZhTF8wwhnv4

...honda, honda, Mitsubishi...pat porš netika līdzi :blink:
Pilnpiedziņa un priekšpiedziņa tatad tajā dienā rullēja vairak :)
Neapsveri iespeju, ka vinneja tie, kuriem bija mazak bailes nobliezt savus drotus... vai ari tie jau ir tiksusi blizti!? ;)
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

Smith wrote:
Gregers wrote:
Nezinite 9000 wrote:Greger, kad Tu guli?
Tad kad apnīk negulēt :laugh:
Gregeram vajag nomainīt uzrakstu - Forums - pirmās mājas :laugh: :laugh: :laugh:
+1 :laugh:
Saab 900 Turbo '81
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Par Gregeru runājot! Šorīt bija izdevība izbraukt ar Gregera slavas dziesmām apdziedātās amerikāņu autobūves lepnumu - Ford Mustang.
Nu jāteic, ka auto pievērš apkārtējo uzmanību, un motors dzied fantastiski smuku dziesmu. Likās, ka dzīvība šai amerikāņu princesei parādās no 60km/h uz augšu.Un tad krēslā smuki ielīmē.

Bet tagad arī par to kas sarūgtināja:
*auto reāli grabēja, tā kā mana vecā mazda un nepameta prastuma sajūta.
* saulessargs pret griestiem atsitas ar tādu pretīgi skaļu "baukš", ka liekas, ka sēdi mucā, pa kuru kāds no ārpuses zvetē ar āmuru.
* bremzes ir zem katras kritikas, tādam auto, kas līdz simtam ieskrienas nepilnās 6 sekundēs vajag daudz pamatīgākas bremzes, jo esošās to auto nespēj nolikt mierā.
*Ar pilnu bāku, diez vai izdosies nobraukt vairāk par 300 km, tādēļ, lai cik arī lēts tas auto nebūtu, viņš nav domāts plašām tautas masām.Tauta to nevar atļauties.

Vēl mazliet par pozitīvo:
pēc pavizināšanās joprojām no sejas nepazūd smaids, tā kā auto dod daudz pozitīvu emociju! :woohoo:
Es to nosauktu par ļoti labu auto priekš svētdienas izpriecām, ja tādu bez maksas var aizņemties no kāda laba drauga, lai pamocītu akeleratora pedāli.:)
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Tu apzinies,kas sekos pec si Tava raksta :silly: :laugh: ...!
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Kura gada, kāds dzinējs?

edit:Jautajumu par dzinēju atsaucu, jo Tu taču nonādiji 0-100 laiku tatad ne pats lielākais, bet V8.
Man divu dienu pieredze ar to auto rāda, ka pirmajas dienās nemainīgi ap 30 litriem uz simtu ed, bet ja sāc braukt tapat kā ar parstu auto tad var mierīgi iekļauties 16-17 litros pilsētā un 10-12 pa šoseju, ka pārrēķinot gāzes patēriņā ir 17x0,35=5,95 LVL pret 12x0,72=8,64 piemēram manam Griffinam, sanāk, ka tads liels un satraucošs monstrs degvielas izmaksu ziņā konkurē ar tādu auto kuram patēriņš pilsētā ir ap 7-8 litri!
Dārgakā pozīcija tur būs nevis degviela, bet riepas :)
Par salonu, nekad neesmu apgalvojis, ka viņš ir satriecošas kvalitates, viņš ir ērts bez gala, ļoti labi aprīkots utt, bet ja traucē materiālu kvalitate tad par samerā nelielām naudām jebkurš interjera tūninga salons visu sadarīs kā nākās.
Redz Edij, ja būtu izbraucis tad saprastu kur ir fīča tajā auto, jo es piemēram nedomājot atsakos no salona kvalitātes ja auto ar tadiem rādītājiem ir par tadu cenu.
Par bremzēm, šaubos vai Mustang cenu kategorijā kādam auto ir bremzes, bet jebkurā gadījumā brembo six pistons sistēmas maksā tikai 1,500$ un tas, ka Elmo satiktajam eksemplāram ir tādas kādas viņas bija ir saimnieka skopums nevis mašīnas īpatnība, ir tikai normāli, ka topošajam īpašniekam tiek dota izvēles brīvība par ko maksāt, bet kas nav vajadzīgs.

Par smaidu kurš nepamet un viegli trīcošajiem ceļiem arī iet runa kad es saku, ka Amo muskuļi ir satriecoša padarīšāna :) par getz cenu tev ir iespēja paņemt auto dvēselei nevis kasti ar skrūvēm.
Starpcitu, skailainam arī grab salons tā, ka ausis jāspiež ciet, bet tas ir mazsvarīgi, jo tas auto brauc
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by edijs »

Par Mustangu. Braucis neesmu, tikai iekšā pasēdējis brītiņu. No ārpuses sķiet tāds zvērīgs verķis, goda vārds patīk, kā šams izskatās. Un tā skaņa, oooj! Bet sajūsma mainījās, kad apsēdos vadītāja krēslā.. Prastums. Ir auto, kuros tas prastums ir ar kaut kādu odziņu, tā ka pavelkt tas oldskūls. Bet tajā jaunajā Mustangā.. kaut kas ne tā. Nelīmējas kopā ar auto ārieni man tas salons. Un kopš tās dienas man uz Mustangiem tik ļoti vairs nestāv (t.i. uz jaunajiem, 67-68.gada gt500 eleonora, protams, ir cits stāsts). :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

edijs wrote:Par Mustangu. Braucis neesmu, tikai iekšā pasēdējis brītiņu. No ārpuses sķiet tāds zvērīgs verķis, goda vārds patīk, kā šams izskatās. Un tā skaņa, oooj! Bet sajūsma mainījās, kad apsēdos vadītāja krēslā.. Prastums. Ir auto, kuros tas prastums ir ar kaut kādu odziņu, tā ka pavelkt tas oldskūls. Bet tajā jaunajā Mustangā.. kaut kas ne tā. Nelīmējas kopā ar auto ārieni man tas salons. Un kopš tās dienas man uz Mustangiem tik ļoti vairs nestāv (t.i. uz jaunajiem, 67-68.gada gt500 eleonora, protams, ir cits stāsts). :D
Un Tu tiešām uzskati, ka kkādā Getza utt ir labāks salons? Nē, godīgi Tu tiešām izvēlētos labak mazu tizlu spaini nevis Mustangu vai Chalengeru?
saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re:Things I Like :)

Post by saule »

Gregers wrote:Kura gada, kāds dzinējs?

edit:Jautajumu par dzinēju atsaucu, jo Tu taču nonādiji 0-100 laiku tatad ne pats lielākais, bet V8.
Man divu dienu pieredze ar to auto rāda, ka pirmajas dienās nemainīgi ap 30 litriem uz simtu ed, bet ja sāc braukt tapat kā ar parstu auto tad var mierīgi iekļauties 16-17 litros pilsētā un 10-12 pa šoseju, ka pārrēķinot gāzes patēriņā ir 17x0,35=5,95 LVL pret 12x0,72=8,64 piemēram manam Griffinam, sanāk, ka tads liels un satraucošs monstrs degvielas izmaksu ziņā konkurē ar tādu auto kuram patēriņš pilsētā ir ap 7-8 litri!
Dārgakā pozīcija tur būs nevis degviela, bet riepas :)
Par salonu, nekad neesmu apgalvojis, ka viņš ir satriecošas kvalitates, viņš ir ērts bez gala, ļoti labi aprīkots utt, bet ja traucē materiālu kvalitate tad par samerā nelielām naudām jebkurš interjera tūninga salons visu sadarīs kā nākās.
Redz Edij, ja būtu izbraucis tad saprastu kur ir fīča tajā auto, jo es piemēram nedomājot atsakos no salona kvalitātes ja auto ar tadiem rādītājiem ir par tadu cenu.
Par bremzēm, šaubos vai Mustang cenu kategorijā kādam auto ir bremzes, bet jebkurā gadījumā brembo six pistons sistēmas maksā tikai 1,500$ un tas, ka Elmo satiktajam eksemplāram ir tādas kādas viņas bija ir saimnieka skopums nevis mašīnas īpatnība, ir tikai normāli, ka topošajam īpašniekam tiek dota izvēles brīvība par ko maksāt, bet kas nav vajadzīgs.

Par smaidu kurš nepamet un viegli trīcošajiem ceļiem arī iet runa kad es saku, ka Amo muskuļi ir satriecoša padarīšāna :) par getz cenu tev ir iespēja paņemt auto dvēselei nevis kasti ar skrūvēm.
Starpcitu, skailainam arī grab salons tā, ka ausis jāspiež ciet, bet tas ir mazsvarīgi, jo tas auto brauc
Es tiaki vienu (divas) lietu nesaprotu. Kāda velna pēc man jāpērk auto, kuru uzreiz pēc iegādes jādzen uz ateljē, lai pārvelk un nopolsterē salonu? Un kāda velna pēc man pērkot auto jādomā par to, vai bremzes ir tādas kā vajag, vai nav??? Man liktos stipri loģiskāk ja rožotājs būtu uzlicis standartā jaudīgākās bremzes, jeb viņas nāktu standartā pasūtot to slaveno megamotoru. Citādāk iznāk, ka pasūtu monstru ar V10 motoru, bet bremzes kā gecam. Kkā jocīgi...

Biju vienu brīdi safanojies par PT Cruiser, tad paņēmu jamo (samērā jaunu) divi dienas patestēt, nu negribu vairs tos amo...
SAAB un SUBARU
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Smith »

saule wrote:
Kura gada, kāds dzinējs?
Es tiaki vienu (divas) lietu nesaprotu. Kāda velna pēc man jāpērk auto, kuru uzreiz pēc iegādes jādzen uz ateljē, lai pārvelk un nopolsterē salonu? Un kāda velna pēc man pērkot auto jādomā par to, vai bremzes ir tādas kā vajag, vai nav??? Man liktos stipri loģiskāk ja rožotājs būtu uzlicis standartā jaudīgākās bremzes, jeb viņas nāktu standartā pasūtot to slaveno megamotoru. Citādāk iznāk, ka pasūtu monstru ar V10 motoru, bet bremzes kā gecam. Kkā jocīgi...

Biju vienu brīdi safanojies par PT Cruiser, tad paņēmu jamo (samērā jaunu) divi dienas patestēt, nu negribu vairs tos amo...
Saule - Tu jau esi izvēlējies labākos - SAAB un Subaru, ko tu vēl domā atrast? ;)
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

saule wrote:
Gregers wrote:Kura gada, kāds dzinējs?

edit:Jautajumu par dzinēju atsaucu, jo Tu taču nonādiji 0-100 laiku tatad ne pats lielākais, bet V8.
Man divu dienu pieredze ar to auto rāda, ka pirmajas dienās nemainīgi ap 30 litriem uz simtu ed, bet ja sāc braukt tapat kā ar parstu auto tad var mierīgi iekļauties 16-17 litros pilsētā un 10-12 pa šoseju, ka pārrēķinot gāzes patēriņā ir 17x0,35=5,95 LVL pret 12x0,72=8,64 piemēram manam Griffinam, sanāk, ka tads liels un satraucošs monstrs degvielas izmaksu ziņā konkurē ar tādu auto kuram patēriņš pilsētā ir ap 7-8 litri!
Dārgakā pozīcija tur būs nevis degviela, bet riepas :)
Par salonu, nekad neesmu apgalvojis, ka viņš ir satriecošas kvalitates, viņš ir ērts bez gala, ļoti labi aprīkots utt, bet ja traucē materiālu kvalitate tad par samerā nelielām naudām jebkurš interjera tūninga salons visu sadarīs kā nākās.
Redz Edij, ja būtu izbraucis tad saprastu kur ir fīča tajā auto, jo es piemēram nedomājot atsakos no salona kvalitātes ja auto ar tadiem rādītājiem ir par tadu cenu.
Par bremzēm, šaubos vai Mustang cenu kategorijā kādam auto ir bremzes, bet jebkurā gadījumā brembo six pistons sistēmas maksā tikai 1,500$ un tas, ka Elmo satiktajam eksemplāram ir tādas kādas viņas bija ir saimnieka skopums nevis mašīnas īpatnība, ir tikai normāli, ka topošajam īpašniekam tiek dota izvēles brīvība par ko maksāt, bet kas nav vajadzīgs.

Par smaidu kurš nepamet un viegli trīcošajiem ceļiem arī iet runa kad es saku, ka Amo muskuļi ir satriecoša padarīšāna :) par getz cenu tev ir iespēja paņemt auto dvēselei nevis kasti ar skrūvēm.
Starpcitu, skailainam arī grab salons tā, ka ausis jāspiež ciet, bet tas ir mazsvarīgi, jo tas auto brauc
Es tiaki vienu (divas) lietu nesaprotu. Kāda velna pēc man jāpērk auto, kuru uzreiz pēc iegādes jādzen uz ateljē, lai pārvelk un nopolsterē salonu? Un kāda velna pēc man pērkot auto jādomā par to, vai bremzes ir tādas kā vajag, vai nav??? Man liktos stipri loģiskāk ja rožotājs būtu uzlicis standartā jaudīgākās bremzes, jeb viņas nāktu standartā pasūtot to slaveno megamotoru. Citādāk iznāk, ka pasūtu monstru ar V10 motoru, bet bremzes kā gecam. Kkā jocīgi...

Biju vienu brīdi safanojies par PT Cruiser, tad paņēmu jamo (samērā jaunu) divi dienas patestēt, nu negribu vairs tos amo...
1.V8 nevis V10!
2.Tas saucas izvēles iespējas, jo varbūt kādam nafig nevajag jaudīgas bremzes un viņš to vieta labak paņem lūku un DVD iekārtu oriģinālo!
3.Arī uz ateljē dzenams saucās izveles brīvība- kādam salona materiāli ir vienaldzīgi un viņš nopirks track pack par ādas paneļa cenu, bet kāds vnk grib zili, sarkani rozā ādu ar alkantras un alumīnija ielikņiem nevis tādu un tikai tadu kā razotajs iedomājies!!!
4.Elmo aprakstītais nebija ar Megamotoru, bet ar 4.6, megamotors IR ar Brembo bremzem kā RS4!
5.PT kruizer cena ir 8,450-10,40 LVL, paradi ko var labaku paņemt par to cenu tajā klasē!!
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Nū var dabūt KIA SPORTAGE!:woohoo:
Ford Focus!

par +2000 jau sanāk ford MONDEO!
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

Lai butu things I like. Man loti patik Gregera fanatisms un neatlaidiba.

Bet par PT Cruiser nerunasim labak vispar. ta su cupa nav pieminesanas verta. Bija tads briesmonis manai druskai - sausmu gabals.
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

elmo wrote:Nū var dabūt KIA SPORTAGE!:woohoo:
Ford Focus!

par +2000 jau sanāk ford MONDEO!
Kia Sportage komplektācijā pliks kā celis maksā sākot no 11 512 LVL! Atkrīt! PT būs gan klima, gan elektro logu, gan muzika.

Ford Mondeo un Focus ARĪ IR AMERIKĀŅU AUTO!!! :laugh:
Pietam Focus cena ir sākot no 7k LVL, bet Mondeo šobrīd ir atlaides un viņš maksā tikai 6,8 LVL, vai 10 425 par maksimālo Titanum X DCi 2.2 versiju!

http://www.carpricechecker.co.uk/new/FORD/MONDEO/prices
Locked