Gregers wrote:http://www.kakao.lv/index.php?zoomzina=4439
Malači Tele2! Vismaz kāda smaidīga seja šajā drūmo ģīmju valstī :laugh:
IDIOTI!
Brīnos, ka ģeologi uzķērās.
Gregers wrote:http://www.kakao.lv/index.php?zoomzina=4439
Malači Tele2! Vismaz kāda smaidīga seja šajā drūmo ģīmju valstī :laugh:
Protams ideoti, kā gan savādak nosaukt cilvekus kuri izdomā ko neparastu un jautru, ko tadu kas neiekļaujās standartizetajā vissirslikti.lv ideoloģijā...Mr Pink Eyes wrote:Gregers wrote:http://www.kakao.lv/index.php?zoomzina=4439
Malači Tele2! Vismaz kāda smaidīga seja šajā drūmo ģīmju valstī :laugh:
IDIOTI!
Brīnos, ka ģeologi uzķērās.
Nu i ideoti!jastr wrote:zem motīva - jautri, viņi varēja izdomāt arī ko jautrāku...
valsts pārvaldē arī latvieši sēž, sāk jau par šito joku atteikties no minētā operatora pakalpojumiem...
Paga, paga, kā tieši viņi nelietderīgi izlietoja rsursus!lawyer wrote:Nu... jāatzīst, ka manās acīs TELE2 tēls labāks pēc šīs akcijas nekļuva... tieši otrādi... Manuprāt, viņiem vajadzēja saprast, ka šāda jezga pavilks aiz sevis nelietderīgu resursu (policistu, ugunsdzēsēju u.c. speciālistu darba laiks, degviela u.c. materiāli) patēriņu, kad šie resursi jau tā ir samazināti zem minimuma... un tīri cilvēciski šo policistu, ugunsdzēsēju u.c. speciālistu vietā es šo TELE2 akciju uztvertu kā ņirgāšanos par viņiem laikā, kad jau tā viņi visi ir nospiesti uz ceļiem...
Tikpat labi jautrībai viņi varēja kādā sestdienā plkst.14.00 piezvanīt 02 un pateikt, ka visos Rīgas tirdzniecības centros ir ievietots spridzeklis:huh: Būtu baigi jautri :angry:
ATvainojiet, vai tad tiešām cilvēkiem tagad dzīvē ir tik maz prieka, ka tas sviests tiem sagādāja jautrību?:blink: :S :side:
Ja godīgi, manuprāt, nav adekvāti un korekti salīdzināt meteoru un viņa nokrišanu ar kaut kādiem spridzekļiem sabiedriskā vietā vai telpā. Kas tiešām ir ņirgāšanās, t.i. LU Astroloģijas institūts vai kurš tur, kas atzina, ka tas ir meteorīts, līdz ar to viss sākās. Bet tieši tiem, kas domā, ka par viņiem ņirgājās (policija, VUGD, citi dienesti..), lai paskatās uz to visu no cilvēcīgām pozīcijām.. nu, kurš tad tieši jūtās piesmiets? Es esmu gatavs personīgi viņam palīdzēt.. nevajag taisīt grāvis-grāvis situācijas, nevajag pārspīlēt.. un nevajag krist galējībās. Ticiet man, pēc nedēļas par šo vairs neviens nerunās un necepsies.. :DGregers wrote:Paga, paga, kā tieši viņi nelietderīgi izlietoja rsursus!lawyer wrote:Nu... jāatzīst, ka manās acīs TELE2 tēls labāks pēc šīs akcijas nekļuva... tieši otrādi... Manuprāt, viņiem vajadzēja saprast, ka šāda jezga pavilks aiz sevis nelietderīgu resursu (policistu, ugunsdzēsēju u.c. speciālistu darba laiks, degviela u.c. materiāli) patēriņu, kad šie resursi jau tā ir samazināti zem minimuma... un tīri cilvēciski šo policistu, ugunsdzēsēju u.c. speciālistu vietā es šo TELE2 akciju uztvertu kā ņirgāšanos par viņiem laikā, kad jau tā viņi visi ir nospiesti uz ceļiem...
Tikpat labi jautrībai viņi varēja kādā sestdienā plkst.14.00 piezvanīt 02 un pateikt, ka visos Rīgas tirdzniecības centros ir ievietots spridzeklis:huh: Būtu baigi jautri :angry:
ATvainojiet, vai tad tiešām cilvēkiem tagad dzīvē ir tik maz prieka, ka tas sviests tiem sagādāja jautrību?:blink: :S :side:
Sīkāk lūdzu!
Brigādes aizbrauca uz notikuma vietu, norobežoja teritoriju, aptaujāja tuvākos cilvēkus - ko dzirdēja, ko redzēja, veica vietas apskati, meklēja pa apkārtējo teritoriju kādas materiālas liecības par notikušo utt. - un tas viss viena bezatbildīga, jēla "marketinga trika" dēļ... tikpat labi šiem darbiniekiem varēja arī būt nepieciešams tajā laikā izmeklēt reālu noziegumu vai glābt kādus cilvēkus ugunsgrēkā...Gregers wrote:Paga, paga, kā tieši viņi nelietderīgi izlietoja rsursus!lawyer wrote:Nu... jāatzīst, ka manās acīs TELE2 tēls labāks pēc šīs akcijas nekļuva... tieši otrādi... Manuprāt, viņiem vajadzēja saprast, ka šāda jezga pavilks aiz sevis nelietderīgu resursu (policistu, ugunsdzēsēju u.c. speciālistu darba laiks, degviela u.c. materiāli) patēriņu, kad šie resursi jau tā ir samazināti zem minimuma... un tīri cilvēciski šo policistu, ugunsdzēsēju u.c. speciālistu vietā es šo TELE2 akciju uztvertu kā ņirgāšanos par viņiem laikā, kad jau tā viņi visi ir nospiesti uz ceļiem...
Tikpat labi jautrībai viņi varēja kādā sestdienā plkst.14.00 piezvanīt 02 un pateikt, ka visos Rīgas tirdzniecības centros ir ievietots spridzeklis:huh: Būtu baigi jautri :angry:
ATvainojiet, vai tad tiešām cilvēkiem tagad dzīvē ir tik maz prieka, ka tas sviests tiem sagādāja jautrību?:blink: :S :side:
Sīkāk lūdzu!
Ok, piemēram man kā brokerim pasaka, ka vajag apdrošināt lielu objektu.lawyer wrote:Brigādes aizbrauca uz notikuma vietu, norobežoja teritoriju, aptaujāja tuvākos cilvēkus - ko dzirdēja, ko redzēja, veica vietas apskati, meklēja pa apkārtējo teritoriju kādas materiālas liecības par notikušo utt. - un tas viss viena bezatbildīga, jēla "marketinga trika" dēļ... tikpat labi šiem darbiniekiem varēja arī būt nepieciešams tajā laikā izmeklēt reālu noziegumu vai glābt kādus cilvēkus ugunsgrēkā...Gregers wrote:Paga, paga, kā tieši viņi nelietderīgi izlietoja rsursus!lawyer wrote:Nu... jāatzīst, ka manās acīs TELE2 tēls labāks pēc šīs akcijas nekļuva... tieši otrādi... Manuprāt, viņiem vajadzēja saprast, ka šāda jezga pavilks aiz sevis nelietderīgu resursu (policistu, ugunsdzēsēju u.c. speciālistu darba laiks, degviela u.c. materiāli) patēriņu, kad šie resursi jau tā ir samazināti zem minimuma... un tīri cilvēciski šo policistu, ugunsdzēsēju u.c. speciālistu vietā es šo TELE2 akciju uztvertu kā ņirgāšanos par viņiem laikā, kad jau tā viņi visi ir nospiesti uz ceļiem...
Tikpat labi jautrībai viņi varēja kādā sestdienā plkst.14.00 piezvanīt 02 un pateikt, ka visos Rīgas tirdzniecības centros ir ievietots spridzeklis:huh: Būtu baigi jautri :angry:
ATvainojiet, vai tad tiešām cilvēkiem tagad dzīvē ir tik maz prieka, ka tas sviests tiem sagādāja jautrību?:blink: :S :side:
Sīkāk lūdzu!
Girls From Your City - No Verify - Anonymous Casual Dating
22.05.2026, 18:47 by Ozijs
Womens In Your Town - No Verify - Anonymous Adult Dating
21.05.2026, 23:52 by Minimax23
SAAB 900ng/9-3og (1994-2003) rezerves daļas pārdot/pirkt/atdot
15.05.2026, 12:38 by ek1
SAAB 9000 (1985-1998) rezerves daļas pārdot/pirkt/atdot
15.05.2026, 12:37 by ek1
Womens In Your Town - No Selfie - Anonymous Adult Dating
18.04.2026, 12:04 by Ozijs
Womens From Your Town - No Selfie - Anonymous Casual Dating
17.04.2026, 16:53 by Minimax23