Things I Like :)

SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:Things I Like :)

Post by SAABaeroist »

Labs aparts pa labu naudu :)

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fkchh.html

Tur laikam vairak ieguldits neka pats auto maksa :)
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Things I Like :)

Post by jastr »

SAABaeroist wrote:Labs aparts pa labu naudu :)

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fkchh.html

Tur laikam vairak ieguldits neka pats auto maksa :)
par šo jau forumā ir bijusi runa...
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
GuntisG
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 639
Joined: Tue Jan 15, 2008 5:20 am
Location: Roja

Re:Things I Like :)

Post by GuntisG »

Zinitis wrote:Tas jau pa arstu modei,neiemidzinot pacientu:)
Jā, un pirms tam, bez narkozes noamputēt labo spārnu un ložeronu, lai pie orgāniem tiek klāt :laugh: . Un vēl tāds sīkums, ka "ārstam" arī ir jābūt ar vismaz piecām rokām un katrā pa skrūvgiezim! :laugh:
2003. 9-5 W 2,3 t
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

jastr wrote:
SAABaeroist wrote:Labs aparts pa labu naudu :)

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fkchh.html

Tur laikam vairak ieguldits neka pats auto maksa :)
par šo jau forumā ir bijusi runa...
Pie kam ne reizi vien. :laugh:
Neviens dzīvē tā arī nav apskatījis? :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by mrpinkeyes »

Katrīnas Neiburgas gaismas instalācijas uz Preses nama ir ļoti skaistas cik noprotu tam līdzi nāk arī muzikālais pavadījums 18.00 pa radionaba. Vēl no "Staro Rīga" pagaidām esmu redzējis Melngalvja namu (briesmīgi), Rīgas pili (vēl briesmīgāk) un Skanstes virsotnes (nekas īpašs).
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Things I Like :)

Post by jastr »

Mr Pink Eyes wrote:Katrīnas Neiburgas gaismas instalācijas uz Preses nama ir ļoti skaistas cik noprotu tam līdzi nāk arī muzikālais pavadījums 18.00 pa radionaba. Vēl no "Staro Rīga" pagaidām esmu redzējis Melngalvja namu (briesmīgi), Rīgas pili (vēl briesmīgāk) un Skanstes virsotnes (nekas īpašs).
pa lielam, laikam visu esmu bijis aplūrēt, izņemot skanstes virsotnes un brīvdabas muzeju...

salīdzinot ar čuguna liešanu ledū pagājušajā gadā, šogad vispār nav vērts iet neko skatīties, pat ne teslas spoli vērmanītī... izlādes diezgan neiespaidīgas un īsas :) bet kopumā vienalga interesantākā štelle pasākumā..

pulvertorņa acis likās baigi labā ideja, imho, to varētu paturēt. laba atrakcija... preses nams arī ir labs...
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Vēl viens citats no iAuto

Manuprāt, "krīze" šodien ir tik "smaga" un "drausmīga" lielā mērā pateicoties interaktīvu komunikācijas līdzekļu plašai pieejamībai pretstatā 90.-to sākumam, kad pat e-pasts pie mums vēl nebija, nerunājot par čatiem, blogiem, forumiem u.c. vietām, kur tautai cepties un vārīties savā sulā. Savukārt šodien - internets, bez limita telefonsakari utt - ar to palīdzību cilvēki noved viens otru tādā depresīvā stāvoklī, kad daži indīgi darbu zaudējušie kaitnieki ar savu ņerkstēšanu samazina darba spējas daudziem citiem strādājošiem. Tāpēc nevajag tādiem ļauties, nevajag lasīt visādus anonīmus delfu un tvnet komentārus, pat "ziņas" šajos kanālos nav vērts skatīt, jo pat tāds biznesa kanāls kā "db.lv" ir jau kļuvis par dzelteno mēdiju, kas līdzīgi kā citi mēdiji (televīziju un radio ieskaitot) lielā mērā cenšas panākt popularitāti publicējot visādas dzeltenas, ažiotāžu izraisošas ziņas. Tas tā - ātrumā un īsumā mans viedoklis.

ja izlaiž to daļu kur viņi maļ duša, nokritušas ziepes un pieliekšanās kas ir visdrīzāk apspiestas homoseksualitates izpausmes tad tīri sakarīgi cilvēki ar brīžiem tīri sakarīgam domam :)
Ehh...pietiek laikam strādāt, jāaizbrauc ar ģimeni uz Siguldu noskatīties kādu filmu Šokolādē.

Tad ko visi sakat par tikšanos rīt kādā siltā vieta un kāršu partiju? Kā jau soliju šampis/alus/vīna kauss no manis.
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

Par rītdienu varētu apsvērt, jautajums, kurā vietā? :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Noskatījos tikko Top Gear S14E01 - jaukas Rumānijas ainiņas no Ferrari California, Aston Martin DBS Volante, Lamborghini Gallardo Spider un Dacia Sandero(!) skatpunkta :D
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

lawyer wrote:Noskatījos tikko Top Gear S14E01 - jaukas Rumānijas ainiņas no Ferrari California, Aston Martin DBS Volante, Lamborghini Gallardo Spider un Dacia Sandero(!) skatpunkta :D
A kur links ātrai novilkšanai, vai čolēšanai netā tiešsaites režīmā!?
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Lūk būs!

http://www.alexsoft.ru/top-gear/1018-top-gear-s14

Varu aºī pa skaipu nosūtīt jau novilktu
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Gregers wrote:Tad ko visi sakat par tikšanos rīt kādā siltā vieta un kāršu partiju? Kā jau soliju šampis/alus/vīna kauss no manis.
Eh, mans vēl pusgultas režīmā :(
Un arī kvass netiek na haļavu piedāvāts... :unsure:
Ja varētu, es jūs visus apspēlētu un visu kvasu izdzertu!
Ja varētu.
:woohoo: :woohoo: :woohoo:
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Pekšņi sagribejās kabri :laugh:

http://www.youtube.com/watch?v=xvS5LyirxBQ

Bāaaac, 786 NM jau pie 1800 rpm :ohmy: :blink:
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Arnijs »

Gregers wrote:Pekšņi sagribejās kabri :laugh:

http://www.youtube.com/watch?v=xvS5LyirxBQ

Bāaaac, 786 NM jau pie 1800 rpm :ohmy: :blink:
Ugi, kad reekjinaat iemaaciisies! ;) 590 lb/ft NAV 786Mn... Shis Tev daavaninjai... http://www.boltscience.com/pages/convert.htm
Pie kam - reekjinot attieciibaa uz litraazu, tas nav nekas paardabisks. Man ir par 7% vairaak :woohoo:
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Arnijs wrote:
Gregers wrote:Pekšņi sagribejās kabri :laugh:

http://www.youtube.com/watch?v=xvS5LyirxBQ

Bāaaac, 786 NM jau pie 1800 rpm :ohmy: :blink:
Ugi, kad reekjinaat iemaaciisies! ;) 590 lb/ft NAV 786Mn... Shis Tev daavaninjai... http://www.boltscience.com/pages/convert.htm
Pie kam - reekjinot attieciibaa uz litraazu, tas nav nekas paardabisks. Man ir par 7% vairaak :woohoo:
Tava dāvaniņa atbildēja, ka 799...nu milzonīga atšķirība :laugh: es redz neesmu mehs kuram eļļa asiņu vieta un par patiesību pieņemu to ko google saka- ja kļūdas minimali tad man nav iemeslu šaubīties!

Varbūt arī pret litrāžu nav, bet tapat Tev ir vispār tikai 300+, bet viņam pie 1800 jau 799 un praktiski bez turbo bedres!!
Paldies par progu!
Varbūt ir kāda globala proga kur visas tas jūdzes, pēdas, mārciņas, galonus utt var sabakstīt?
Locked