Things I Like :)
Re:Things I Like :)
toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)ziedoniz wrote:Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Man principā tas pats, ja nesēžu kaut kur uz vietas ilgi ar ieslēgtu motoru. Kā arī citreiz slēdzos uzreiz 2->5 vai 3->5, paātrinoties pilsētā ceturto principā neizmantoju :)KoreFun wrote:Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)ziedoniz wrote:Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
no nulles uz augšu jā, tas pats. Es runāju par vienmērīgu braukšanu ar piekto un tad paātrinājumu, ja vajag, attiecīgi 5->4 vai 5->3 :)ziedoniz wrote:Man principā tas pats, ja nesēžu kaut kur uz vietas ilgi ar ieslēgtu motoru. Kā arī citreiz slēdzos uzreiz 2->5 vai 3->5, paātrinoties pilsētā ceturto principā neizmantoju :)KoreFun wrote:Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)ziedoniz wrote: Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.
(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
-
turbopiile
- Forums - otrās mājas
- Posts: 325
- Joined: Tue Jan 15, 2008 8:47 am
Re:Things I Like :)
9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!
-
Nezinite 9000
- Forums - otrās mājas
- Posts: 848
- Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am
Re:Things I Like :)
Par Liepāju piekrītu. Promenādē - kafejnīcā biji? patīkams balģožs :)
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Pārrakstīji savu veco auto?turbopiile wrote:9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!
Re:Things I Like :)
turbopiile wrote:9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!
Nu tas jau ir kā sīrups manām ausīm! :)Par manas dzimtās pilsētas cildināšanu Tev pienākas viens trekns (+) no manis! Ieliktu vairākus, bet neļauj! :)
Re:Things I Like :)
Tikai nieka 332bhp sim mega smagsvaram :woohoo:
Re:Things I Like :)
Gustavs... Ar shitaadu esmu gaazis! (Kadett-C) Tur gan bija Opel vecais 2l cugunnieks ar 16V galvu, bet nu - visu cienju tam, kaa vinjsh turaas uz celja....
Kaadus ~12 gadus atpakalj tas bija.
2 lielie WEBERi un fantastiska izpluude.
Uhhh
Kaadus ~12 gadus atpakalj tas bija.
2 lielie WEBERi un fantastiska izpluude.
Uhhh
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Re:Things I Like :)
Es zinu,ka ar Tevi var parunat par AUTO B) :woohoo: ... par volvo 142,242 utt B)Arnijs wrote:Gustavs... Ar shitaadu esmu gaazis! (Kadett-C) Tur gan bija Opel vecais 2l cugunnieks ar 16V galvu, bet nu - visu cienju tam, kaa vinjsh turaas uz celja....
Kaadus ~12 gadus atpakalj tas bija.
2 lielie WEBERi un fantastiska izpluude.
Uhhh
p.s
strpc ari orginalais 1.3 ar diviem weberniekiem griezas loti pieklajigi :)
Re:Things I Like :)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Re:Things I Like :)
Vai man būtu jāsak uztraukties par Tevi :dry:
:laugh: :laugh:
Re:Things I Like :)
Veel nee :D
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629