Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Tas bāriņš krastmalā pa manam ir Fontaine Palace. Sasodīti laba vieta, baigi tur patīk! :) Ir plančiks tur iesumināt Jauno Gadu.
Arī visi Fontaine festivāli, cik esmu tajos bijis, ir bijuši ļoti pozitīvi pasākumi.
Arī visi Fontaine festivāli, cik esmu tajos bijis, ir bijuši ļoti pozitīvi pasākumi.
SAAB un SUBARU
Re:Things I Like :)
Es vēlos būt tur :)
Tas ir tas foršais benzīntanks, kur decembra otrajā pusē ir redzami nevis auto bet sniega moči :)

http://alk.tiehallinto.fi/alk/english/k ... 51601.html
Tas ir tas foršais benzīntanks, kur decembra otrajā pusē ir redzami nevis auto bet sniega moči :)

http://alk.tiehallinto.fi/alk/english/k ... 51601.html
Re:Things I Like :)
Mix, ;)
Re:Things I Like :)
:D Tieši tā Nīgrais :D
Klaviere drīz būs bojāta :D
Klaviere drīz būs bojāta :D
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
Nav jau tā, Latvijā ir tikai dubļi...mixeris wrote:Es vēlos būt tur :)
Tas ir tas foršais benzīntanks, kur decembra otrajā pusē ir redzami nevis auto bet sniega moči :)
http://alk.tiehallinto.fi/alk/english/k ... 51601.html
http://www.lidolauki.lv/lv/kalns/web_kamera/
Re:Things I Like :)
ahā, Tu ar slēptais powerists :laugh:
Re:Things I Like :)
:laugh: :woohoo: :laugh:
Re:Things I Like :)
...un Lapzemē vietās, kur autoceļš krustojas ar sniega moču stigu mežiņā, priekšroka ir močiem, bet autovadītāji rāmi ievēro zīmi "dodiet ceļu", bet turpat mazu priedīšu aizsegā putenī guļ ziemeļbriežu bariņš tā uz personā divdesmit...mixeris wrote:Es vēlos būt tur :)
Tas ir tas foršais benzīntanks, kur decembra otrajā pusē ir redzami nevis auto bet sniega moči :)
http://alk.tiehallinto.fi/alk/english/k ... 51601.html
Pirms diviem gadiem biju tur, un no mazās lidostas tolaik būvēja izbraucamo ceļu sniega močiem pa mazu tuneli zem autceļa, lai satiksme būtu raitāka.
Labi ir sniega un akmeņu zemē... :)
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
Kaut kā viņam īsti labi negāja.. Un kas beigās? Uzsprāga riepa?
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Viegls piesitiens pa aizmugures spārnu no sāncenšu puses :)
Šosejā ar to pietiek...
Šosejā ar to pietiek...
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:alnislacis wrote:a thing i like
Re:Things I Like :)
Šitais mani fascinē, uzdzina riktīgu smieklu! :D Tjipa - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... mdnij.html sludinājums. Dienas nuuuu divas atpakaļ es redzēju šo auto par 250 latiem, tādu riktīgi noputējušu. Saimnieks rakstīja - auto braucošs, bet celt nav jēgas, tāpēc atdodot pa 250 Ls uz detaļām. :D Es vēl viņam rakstīju, vai negrib roku balstu noskrūvēt un atsevišķi pārdot. Tagad kāds pārpircējs paņēmis un pa 395 Ls tirgo. :D Ok, tas jau vēl būtu štrunts - bet rēka parāva par "otļičnoje sostojaņije". :D Tikko bija tolmetmobīlis, tagad otļičnijs braucamais. Mjaaa.. baigi pisnesmeņi. Gan jau no tā saimnieka arī lētāk dabūja, gan jau līdz 200 nokaulēja. Un tagad nometīs no cenas kādus 50 latus dāsni. :) Sūdīgi tikai, ka kāds saabos neizglītots cilvēks var uz tāda sludinājuma arī uzķerties. Krieviņš sastāstīs pilnas ausis, ka auto čut ne tikko no Vācijas, cilvēks nopirks neko nenotestējis un būs ļoti nelaimīgs pēc kāda laika..
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361