Things I Like :)

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Pavisam nesanāk :S
Laikam forums nnesaprotas ar kko ko bildei pievieno fotošops
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Aha, šita laikam gan sanāks :)

Image

:blink: oho! Šitāda manā datorā nava!
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Pēdējais mēģinājums kurs jau vairs pat nav bildes, bet mēģinajuma pēc :laugh:

Image
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Urrrrāāāā :laugh:

Nu, šita toč nav risers :laugh:
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

ziedoniz wrote:
Gregers wrote:
mixeris wrote:(Ricer: from the latin word Ricarius meaning to suck at everything you attempt)

A person who makes unecessary modifications to their most often import car (hence the term "rice") to make it (mostly make it look) faster.
:laugh: :laugh: :laugh: kā naglai uz galvas :laugh:

vai nesanak, ka mes tagad Aināru apd....? :dry: :(

Edit: Laikam tomer ne, jo viņa gadījumā tā ir kā reklāma viņa prasmēm :)
Lai nu kam, bet nu Aināram nav rīss :P
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

Gregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :P
900aero clubsport #8
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

ziedoniz wrote:
Gregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :P
Kā pierāda iekš mazda RX8 uztādītais vankeļa rotora dzinējiņš ar nieka 1,3 litru darba tilpumu, tad ar to pilnībā pietiek, lai izpogātu daudzus lielmotorus! :D
Tātad motora tilpumam mūsdienās nav nekādas nozīmes!
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

elmo wrote:
ziedoniz wrote:
Gregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :P
Kā pierāda iekš mazda RX8 uztādītais vankeļa rotora dzinējiņš ar nieka 1,3 litru darba tilpumu, tad ar to pilnībā pietiek, lai izpogātu daudzus lielmotorus! :D
Tātad motora tilpumam mūsdienās nav nekādas nozīmes!
Izņēmumi tikai apstiprina likumsakarību :)
90% gadījumu zem lielās spoileru cupas un milzīgā dunošā izpūtēja slēpjas 100 hp dzinējiņš ar nesakarīgu un lielākoties nolaistu oriģinālo piekari
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Malder
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 889
Joined: Sun Aug 24, 2008 4:38 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Malder »

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/article.php?id=618928

musu politiki saks staigat ar kapu :D
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

Bet tomēr baigā mašīnu un/vai degvielas taupīšana...

http://www.youtube.com/watch?v=CZ6oIGCc7G4
900aero clubsport #8
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Nebiju redzējis. Fifth Gear Saab 9-3 http://www.youtube.com/watch?v=YMfoJkCn ... re=related
Locked