Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Prieks, ka esošajos apstākļos cilvēki nenokar galvu un attīstās - kādu laiku atpakaļ Arnijs atvēra savu darbnīcu, tagad Sviests ar savu Baronielas autobodi, tā turpināt, galvenais gan nepārforsēt ar ātrumu!
Un prieks, ka LV ir ienākusies kārtīga ziema!
Un prieks, ka LV ir ienākusies kārtīga ziema!
Re:Things I Like :)
:woohoo: Beidzot arī Kurzemē sniegs :woohoo:
Dabūja pastrādāt gan šipenes, gan TCS gan ABS :laugh:
Dabūja pastrādāt gan šipenes, gan TCS gan ABS :laugh:
-
turbopiile
- Forums - otrās mājas
- Posts: 325
- Joined: Tue Jan 15, 2008 8:47 am
Re:Things I Like :)
pievienojos!Yukki wrote:Prieks, ka esošajos apstākļos cilvēki nenokar galvu un attīstās - kādu laiku atpakaļ Arnijs atvēra savu darbnīcu, tagad Sviests ar savu Baronielas autobodi, tā turpināt, galvenais gan nepārforsēt ar ātrumu!
Un prieks, ka LV ir ienākusies kārtīga ziema!
kaut kādā ziņā šis tomēr ir iespēju laiks! iespēju - kaut ko mainīt, optimizet, uzsākt pa jaunam, izmest nevajadzīgo un novērtēt esošo!
Re:Things I Like :)
:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Šitā video autoram 20 klipi par dažādām tēmām! Dažbrīd bez iekšām var palikt, bet daži laikam tikai merikāņiem saprotami :)
A tam kastē sēdošajam pēc nopelniem :laugh:
A tam kastē sēdošajam pēc nopelniem :laugh:
Re:Things I Like :)
Kaut kā neticās, ka tas džeks tiešām ar īstām lodēm pielādētu 8/9mm Beretta to izdarīja :blink:Gregers wrote:Šitā video autoram 20 klipi par dažādām tēmām! Dažbrīd bez iekšām var palikt, bet daži laikam tikai merikāņiem saprotami :)
A tam kastē sēdošajam pēc nopelniem :laugh:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Pat ja ar gāzeni tad tam mudakam iekšā bija ļoti labi :laugh:lawyer wrote:Kaut kā neticās, ka tas džeks tiešām ar īstām lodēm pielādētu 8/9mm Beretta to izdarīja :blink:Gregers wrote:Šitā video autoram 20 klipi par dažādām tēmām! Dažbrīd bez iekšām var palikt, bet daži laikam tikai merikāņiem saprotami :)
A tam kastē sēdošajam pēc nopelniem :laugh:
Re:Things I Like :)
Šodien ieguvu jaunu lasāmvielu - Engineering Features SAAB 900. Būs ko palasīt pirms miega vakaros :)
Re:Things I Like :)
Veči, kurš gribētu šādu autiņu?
Re:Things I Like :)
Es ne :P
Nav harmonijas manā izpratnē :P
Nav harmonijas manā izpratnē :P
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Es ar ne, bet puse kolēģu pateica, ka šī varētu būt viņu sapņu mašīna...bet tad es viņiem paradiju kā izskatas pats auto :laugh: :laugh:lawyer wrote:Es ne :P
Nav harmonijas manā izpratnē :P
Re:Things I Like :)
Tas tak tas pats vecais Toyota IQ, tikai cita fufaika mugurā! :)
Re:Things I Like :)
Diez vai... tā kā tas ir Aston Martin, tam vajadzētu būt ar Ford/Mazda mezgliem...elmo wrote:Tas tak tas pats vecais Toyota IQ, tikai cita fufaika mugurā! :)
Ja tādu auto izgatavos, mēs redzēsim kā Top Gear komanda to uzspridzina pie Bekingemas pils :D
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever