Things I Like :)
Re:Things I Like :)
:laugh:KoreFun wrote:Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo:
-
turbopiile
- Forums - otrās mājas
- Posts: 325
- Joined: Tue Jan 15, 2008 8:47 am
Re:Things I Like :)
šodien sanāca atjaunot kontaktus ar vienu zviedru džentelmeni - atgādinot vārdu un kad, kādos apstakļos tikāmies - pretī - ā, tas kurš ar OG sābu brauca..
un saruna raiti turpinājās..
re kā auto palīdz arī darījumos :D
un saruna raiti turpinājās..
re kā auto palīdz arī darījumos :D
Re:Things I Like :)
:laugh:KoreFun wrote:Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo:
Es, atkal, vakar secināju, ka man ļoti gribas, lai arī šofera pusē sapsildāmais beņķis strādātu. :laugh:
Sanāca pasēdēt blakus kādu brīdi un tā ledus aukstā āda tik ātri sāka sildīt manu nosaluso pēcpusi, ka prieks bija neizmērojams. :laugh:
Cik traki ar viņu varētu būt? Ir kāds mēģinājis labot? Cik liela ķēpa?
Saab 900 Turbo '81
Re:Things I Like :)
Kā reizi 9K savulaik izdevās salabot - jānoņem beņķis, apšuvums un jāskatās, kur porolonā izdedzis caurums,- tur arī jāmeklē pats apsildes vads un jāsalodē kopā.Garantijas, ka ilgi turēs, protams nav, bet man pēc tam sildīja.Nils/carlorossi wrote::laugh:KoreFun wrote:Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo:
Es, atkal, vakar secināju, ka man ļoti gribas, lai arī šofera pusē sapsildāmais beņķis strādātu. :laugh:
Sanāca pasēdēt blakus kādu brīdi un tā ledus aukstā āda tik ātri sāka sildīt manu nosaluso pēcpusi, ka prieks bija neizmērojams. :laugh:
Cik traki ar viņu varētu būt? Ir kāds mēģinājis labot? Cik liela ķēpa?
Kāds ir labojis spoguļus? Man 9K nezkāpēc nesilda vadītāja puses spogulis.
Re:Things I Like :)
Ručņks ir atpakaļ!:woohoo:
Re:Things I Like :)
ja ja, man ar vakardien atgriezas! :laugh: un beidzot izdevas ieliet ziemas logu skidrumu! :Pelmo wrote:Ručņks ir atpakaļ!:woohoo:
Re:Things I Like :)
jee man ar ir, bet dikti vajsh :(elmo wrote:Ručņks ir atpakaļ!:woohoo:
Re:Things I Like :)
Man vakardienas plusos atgriezās gan rocene, gan arī beidzot varēju nomazgāt logus!:)
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
Re:Things I Like :)
:laugh: Man tas viss bija arī mīnusos un par to man prieks :) Prieks arī par Jums, kas plusos to atguva!Bārda wrote:Man vakardienas plusos atgriezās gan rocene, gan arī beidzot varēju nomazgāt logus!:)
Re:Things I Like :)
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=k_qZToIM-Kc]
Šausmīgi patīk, pat sāku sapņot par šo autiņu! :)
Šausmīgi patīk, pat sāku sapņot par šo autiņu! :)
Re:Things I Like :)
Mazmotors :woohoo:
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=_0ZoCCwo ... re=related]
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=_0ZoCCwo ... re=related]
Re:Things I Like :)
Oppā, nu jau sāk palikt pieejamās cenās tā LED tehnoloģija, spuldzes auto un mājai nopērkamas šeit