Things I Like :)

saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re:Things I Like :)

Post by saule »

Nē nu ja salīdzina ar tramlīnlēkšanu ar slēpēm, tad ekstrēms nav ne mocis, ne mašinš.

Bet padomā, kāds tur aprēķins apakšā! Tas tramplīns tak ir jāuzbūvē precīzi tāds, kādu to vajag, un ātrumam ar jābūt precīzi tādam kā jābūt.
SAAB un SUBARU
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

sito es nebiju manijis nekur:
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=yE-aFKLcxmE]
drRD
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Sat May 17, 2008 11:02 am
Location: Ikšķile

Re:Things I Like :)

Post by drRD »

saule wrote:......ekstrēms nav ne mocis.....
Izkapts & vecenes klātbūtni ar slēpēm ir grūti izjust vienkāršam špīlerim....piedodiet...
saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re:Things I Like :)

Post by saule »

drRD wrote:
saule wrote:......ekstrēms nav ne mocis.....
Izkapts & vecenes klātbūtni ar slēpēm ir grūti izjust vienkāršam špīlerim....piedodiet...
Neiebraucu... :dry:
SAAB un SUBARU
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Dārgais lasītaj!
Lūk, mazs pārsteigums jums par postu!
Es ilgi esmu jūs barojis ar tukšiem solijumiem, jo lai kas es arī nebūtu, tomer vīrietis, bet vīriešiem, kā paši zināt, ticēt nedrīkst!
Vīri! Šeit es meloju, neticiet! Es gluži vienkārši vazāju jūs aiz deguna, stastu pekstiņus
Bet galu galā reiz pavisam nejauši, kad sēdēju pie mikroskopa, pēkšņi ieraudziju: kaut kas mazī-ī-tiņš un pazīstams pazibēja un pazuda. Kad maksimāli palielināju attēlu, tikai rad ar grūtībām spēju to atpazīt: Bāc! Tā taču mana sirds-apziņa!!!
Izrādās, man ir sirdsapziņa, bet tā taču ir tik smaga nasta!
Es tūliņ atcerējos savus solijumus un sakaunejos, pēc tam ļoti sakaunejos! Sapratu- vilcinaties vairs nedrīkst!
Un tad par katru sakaunejos un ļoti sakaunejos ar savu tuvinieku palīdzību uzrakstiju pa vienai gramatai.

Šādi aizsakās grāmata kura ir netīšam nonakusi manās rokās un kuru esmu sadomāis izlasīt:laugh:
Bāc, pa ilgiem gadiem pirmā no īsta papīra darinātā, jo sen biju atmetis šo neērto formātu- laikam tiešām pavilka uz ziņkārību :)
Kgan pat izlasot ievadu jau sapratu, ka tomēr telefona ekrānā lasīt ir joprojam ērtak un parocīgak- nav jāpielāgo apgaismojums, nav jānovēršās šķirot lapas un galu galā vienmer kabatā :)
Bet vai ir cilveka spēkos nolikt malā gramatu ar šādiem ievadvārdiem no autora :)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Things I Like :)

Post by mixeris »

Šajā saitā irjēiet iekšā visiem tiem diženajiem Latvijas metinātājiem, kuri stāsta, ka viņi lūk nevar 900 durvju kantīti sataisīt, ka viņi neko vairāk kā pāris grādu izliekumu nevar sametināt vai izlocīt!

http://www.fishki.lv/modules.php?name=N ... s_id=18309

Ķerra man vislabāk patīk :)
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by skirem »

Par metināšanu gan to ir grūti nosaukt ;)
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:Things I Like :)

Post by Bārda »

Uh, super! Man kā diplomētam metālgrauzim ļoti patīk!
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Labais!
Man tik gribētos redzēt to instrumentu, ar ko ir strādāts.
Plazmas grieznis? Smilšu strūkla? Lāzernieks? :unsure:
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Image
Iceman
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Wed Jan 16, 2008 3:07 am
Location: Ventspils

Re:Things I Like :)

Post by Iceman »

interesanta kompzīcija B)
BE CE DE
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Iceman wrote:interesanta kompzīcija B)
Ļoti interesanta un primitīvi interesanta :)

Jau pāris dienas ganos pa dizaineru forumu un tur jūra visa kā neparasta

http://www.youtube.com/watch?v=8u53J-H0r-M
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Image

:)
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Things I Like :)

Post by jastr »

Gregers wrote:Image

:)
mocim padaudz izpūtēju :D
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
Locked