Things I Like :)

Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

elmo wrote:Ja vajag, varu Jums sataisīt līgumu, ka gadījumā, ja Gregers novāko turbozvēru, tad apņemās skādi atstrādāt auto darbnīcā līdz pilnīgai parāda nolīdzināšanai! :laugh:
Labs gan Tu esi! Mērfija likuma juridiskais atvasinājums:
Ja līgumā būs paredzēts punkts par nolikšanu uz vāka, tad autoss noteikti tiks nolikts uz vāka!
:laugh:
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

ziedoniz wrote:
Gregers wrote:Nu vot, sākās :laugh:
Novakot un atstrādāt es arī savejo varu :S

:laugh:
Tas nebūtu interesanti. :D Bet vot salikt web-kameras darbnīcā un uztaisīt online šovu ar gregeru atstrādājam sadarīto gan varētu :woohoo:
Nu joki jokiem, bet ja nopietni tad šaubos vai kādam ir kas tik dargs lai es to sabojajis atstrādājot muguru liektu. Lepns es velns esmu.
Turklāt nekad neņemu svešu, ja neesmu parliecināts, ka spēšu norēķinaties sabojājis!
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

Gregers wrote:
ziedoniz wrote:
Gregers wrote:Nu vot, sākās :laugh:
Novakot un atstrādāt es arī savejo varu :S

:laugh:
Tas nebūtu interesanti. :D Bet vot salikt web-kameras darbnīcā un uztaisīt online šovu ar gregeru atstrādājam sadarīto gan varētu :woohoo:
Nu joki jokiem, bet ja nopietni tad šaubos vai kādam ir kas tik dargs lai es to sabojajis atstrādājot muguru liektu. Lepns es velns esmu.
Turklāt nekad neņemu svešu, ja neesmu parliecināts, ka spēšu norēķinaties sabojājis!
Tur jau tā sāls :woohoo:
900aero clubsport #8
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Pirmais stasts likās inčīgs :)

http://ziza.ru/2010/01/11/istorii.html
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

http://www.vimeo.com/6495648

Daugavpilī filmas pārskatījušiesB)
Image
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Online 29 Members and 30 Guests

:woohoo:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Priecē, ka SAAB nav to automašīnu topā, kas nespēj iziet TA:
http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3000 ... un_renault
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

elmo wrote:Priecē, ka SAAB nav to automašīnu topā, kas nespēj iziet TA:
http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3000 ... un_renault
Cik zinu saab pie viņiem galīgi nav cieņā, lūk arī sava veida izskaidrojums.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Gustavs wrote:
elmo wrote:Priecē, ka SAAB nav to automašīnu topā, kas nespēj iziet TA:
http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3000 ... un_renault
Cik zinu saab pie viņiem galīgi nav cieņā, lūk arī sava veida izskaidrojums.
Tieši tā - Saab nemaz nekvalificējas kritērijiem, lai nokļūtu šādos topos, jo to ir stipri par maz ;)

Un TA iziešana nav nekāds precīzais rādītājs, kas ataino auto kvalitāti/uzticamību - droši vien, ka 9-5 97-01 nemaz daudzos gadījumos līdz TA apskates vietai netiek, jo ir nodegusi DI kasete, benzīna sūknis vai TB atteicis utt.:D

Šajā ziņā AutoBild ir ļoti labi pastrādājuši izveidojot ļoti smalku vērtēšanas sistēmu, ņemot vērā daudzus kritērijus - TA statistiku, lietotāju atsauksmes, ražotāja atsaukumus, izturības testu u.c.
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Yeahhhh, beidzot noņēmās astoņi sodenieki :woohoo: B), palikusi tikai nieka divi, bet tos pat just nevar.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Gustavs wrote:Yeahhhh, beidzot noņēmās astoņi sodenieki :woohoo: B), palikusi tikai nieka divi, bet tos pat just nevar.
Šūmahers! :laugh:
Kā tik daudz var sapelnīt!? Jeb arī tu nevienu sodu neapstrīdi un godīgi ej uz CSDD rīkotajām mācībām, lai mazinātu punktu skaitu!?
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

elmo wrote:
Gustavs wrote:Yeahhhh, beidzot noņēmās astoņi sodenieki :woohoo: B), palikusi tikai nieka divi, bet tos pat just nevar.
Šūmahers! :laugh:
Kā tik daudz var sapelnīt!? Jeb arī tu nevienu sodu neapstrīdi un godīgi ej uz CSDD rīkotajām mācībām, lai mazinātu punktu skaitu!?
Traks vai, pa tiesām vien vazājos bija ļoti smalka shēma vai arī shēma parastā :laugh: izdomāta līdz lielie punkti ņemsies nost :lol: .
Garš,garš sātsts...
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

Gustavs wrote:
elmo wrote:
Gustavs wrote:Yeahhhh, beidzot noņēmās astoņi sodenieki :woohoo: B), palikusi tikai nieka divi, bet tos pat just nevar.
Šūmahers! :laugh:
Kā tik daudz var sapelnīt!? Jeb arī tu nevienu sodu neapstrīdi un godīgi ej uz CSDD rīkotajām mācībām, lai mazinātu punktu skaitu!?
Traks vai, pa tiesām vien vazājos bija ļoti smalka shēma vai arī shēma parastā :laugh: izdomāta līdz lielie punkti ņemsies nost :lol: .
Garš,garš sātsts...
Image

Saab gadījumā nevis Schumacher, bet Carlssons..
BEt nu 10 punktus savākt... ātrums?

Un jā.. sajūta redzot, ka vairs nav punktu un ka atkal inspektoram nevainīgām acīm var stāstīt, ka sodu nav un var likt brīdinājumu.. tā sajūta ir jauka.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Nevajag jau daudz, vienu agresīvu braukšanu un vienu luksafora sarkano gaismu un balle beigta! :)
Locked