Un viens pretinieka modriibas iemidzinaashanas... pret CKA :Dmixeris wrote:Nu jau trīs izglābšanās mači :)
Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Re:Things I Like :)
Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!
Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:

Re:Things I Like :)
Nu pirmais un galvenais šķidrums, ko visi pilda gandrīz katru mēnesi un dažreiz pat vairākas reizes mēnesī ir benzīns vai soļarka! :woohoo:chippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!
Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
Otrs visbiežāk pildītais šķidrums ir Logu šķidrums!
Pārējie šķidrumi jau salīdzinoši reti jālej! :)
Turklāt jo vecāks auto, jo vairāk tā uzbūve līdzinās mopēdam, ko bērnībā gandrīz visi ir izjaukuši un salikuši paši ar savām rokām! Un galu galā ar MB var braukt uz Domeniku, jo jebkura gada ražojuma MB rūpnīca nodrošina ar visām nepieciešmajām detaļām.
Re:Things I Like :)
Man otrs biežāk pildītais šķidrums ir motoreļļa, ja tā padomā, tad logu šķidrums ir pieliets tikai reizi uz trīs eļļas maiņām. Šķiet, ka pietiks vēl līdz ceturtajai.elmo wrote: Nu pirmais un galvenais šķidrums, ko visi pilda gandrīz katru mēnesi un dažreiz pat vairākas reizes mēnesī ir benzīns vai soļarka! :woohoo:
Otrs visbiežāk pildītais šķidrums ir Logu šķidrums!
Pārējie šķidrumi jau salīdzinoši reti jālej! :)
mjā, man ir pašattīrošais burvju stikls... hi hi.
Re:Things I Like :)
Pieredze ir īpašība, kuras dēļ vecu kļūdu vietā tu pieļauj jaunas!
Re:Things I Like :)
Tīri vizuāli patīk:) Nekad neesmu braukājis, pat tuvu tādiem modeļiem..chippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!
Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
Ai, nē, esmu gan!! Custom made vienīgais ekzemplārs uz C124 bāzes veidots no LOTEC tuning kompānijas. 3.0, vai 3.2 nezinu + Turbo (nereāla izmēra:laugh:) Rezultātā ~360 zirgi:cheer: vot tas aprarāts...:unsure: kā iedod grīdā, tā diezgan grūti no beņķa muguru atraut:cheer: vienīgi mašīna sausam asfaltam, lietus laikā labāk vispār neizbraukt:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
:) Tīri aizrauj E500 platās arkas un vispārīgi agresīvais izskats. Ilgu laiku nemaz nezināju, kas tas ir par modeli, tik nesen uzzināju, ka tas arī ir manis apbrīnotais no Taxi 1 :Dchippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!
Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
P.S. Visticamāk, ka nekad man pat interese nebūs ar kaut ko tādu braukt :D Vēljoprojām dodu priekšroku muguru un ausis bojājošiem asfalta gludekļiem :woohoo:
900aero clubsport #8
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..
Video 1
Video 2
Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..
_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Video 1
Video 2
Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..
_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Re:Things I Like :)
Biju šodien Vlamieras Drāmas teātrī uz izrādi "Vīns un nezāles". Nu moins. Ja Jums sanāk laiks un ir pa ceļam - iesaku!
Izrāde pēc AMERICAN BEAUTY motīviem.
Varbūt jāuzrīko kāds saab pasākums iekš Valmieras ar iespēju vakarā apmeklēt šo izrādi? :dry: :dry: (blefoju)
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Cavi9ndITTQ]
Izrāde pēc AMERICAN BEAUTY motīviem.
Varbūt jāuzrīko kāds saab pasākums iekš Valmieras ar iespēju vakarā apmeklēt šo izrādi? :dry: :dry: (blefoju)
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Cavi9ndITTQ]
Re:Things I Like :)
Šo sestdien, 6/02/2010:
Tradicionālais slēpojums apkārt Alauksta ezeram!
http://www.apkart-alaukstam.lv/web/
Tradicionālais slēpojums apkārt Alauksta ezeram!
http://www.apkart-alaukstam.lv/web/
Ex: SAAB 9-5 Aero `01
Privātais gāziņš: SAAB 9-3 SportCombi `08 + Hirsch stg1
Privātais gāziņš: SAAB 9-3 SportCombi `08 + Hirsch stg1
Re:Things I Like :)
Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..
Video 1
Video 2
Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..
_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Ir Jetta 2durniece, tāpat kā vecie Audi 80 (līdaciņas) ;)KoreFun wrote:Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..
Video 1
Video 2
Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..
_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.

Re:Things I Like :)
"ja vēl būtu 2d" domāts tājā klipā, bet tur tālāk viena parādījās:)chippy wrote:Ir Jetta 2durniece, tāpat kā vecie Audi 80 (līdaciņas) ;)KoreFun wrote:Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..
Video 1
Video 2
Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..
_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Pēdējā laika labākais atklājums mūzikā - "Kamelot", jo īpaši albūms "The Black Halo", baigi patīk.
Varbūt smagākas mūzikas cienītāji šito zin jau sen, bet man šis lauciņs ir diezgan svešs. :blush:
Varbūt smagākas mūzikas cienītāji šito zin jau sen, bet man šis lauciņs ir diezgan svešs. :blush:
Saab 900 Turbo '81
Re:Things I Like :)
Eh, zel, ka vairs nerada pa telluku.
Manuprat visu laiku forsakais TV shows.
http://www.youtube.com/watch?v=CairfythglM
jautriba sakas no 6.minutes ;)
Manuprat visu laiku forsakais TV shows.
http://www.youtube.com/watch?v=CairfythglM
jautriba sakas no 6.minutes ;)