Things I Like :)
Re:Things I Like :)
http://www.diena.lv/lat/politics/riga/r ... prs-sniegs
Rīt no rīta droši vien šo ziņu es gribēšu ielikt lamāšanās topikā :D
Rīt no rīta droši vien šo ziņu es gribēšu ielikt lamāšanās topikā :D
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Būs jāpieceļas agrāk, lai visādi bremzes netraucē braukt uz darbu! :laugh:lawyer wrote:http://www.diena.lv/lat/politics/riga/r ... prs-sniegs
Rīt no rīta droši vien šo ziņu es gribēšu ielikt lamāšanās topikā :D
- defektivais
- Forums - otrās mājas
- Posts: 1999
- Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
- Location: Ogre
Re:Things I Like :)
Es domāju satraukumam nav iemesla:
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Vai tie ir tie, par ko nesen ziņoja medijos? Ka Kurzemes? priekšpilsēta esot 4 iepirkusi pagalmu un mazo ielu tīrīšanai :)defektivais wrote:Es domāju satraukumam nav iemesla:
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
- defektivais
- Forums - otrās mājas
- Posts: 1999
- Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
- Location: Ogre
Re:Things I Like :)
Tie pāši vien būs :)ziedoniz wrote:Vai tie ir tie, par ko nesen ziņoja medijos? Ka Kurzemes? priekšpilsēta esot 4 iepirkusi pagalmu un mazo ielu tīrīšanai :)defektivais wrote:Es domāju satraukumam nav iemesla:
http://www.diena.lv/lat/politics/riga/f ... ures-nivas
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
Re:Things I Like :)
Redzēju šodien vienu amerikāņu SUV ar tādu pašu lāpstu, tas izskatījās iespaidīgāks un pietiekami smags, lai stumtu arī piesalušu sniegu.:laugh:
Re:Things I Like :)
Lai visi svētie apgrābstās!
Ņiva ar šķūri! :cheer: :laugh: :silly: :woohoo:
Bez komentāriem.
Ņiva ar šķūri! :cheer: :laugh: :silly: :woohoo:
Bez komentāriem.
Re:Things I Like :)
VAZisti nespēs vien mainīt razdatkas pa garantiju.:woohoo:Nīgrais wrote:Lai visi svētie apgrābstās!
Ņiva ar šķūri! :cheer: :laugh: :silly: :woohoo:
Bez komentāriem.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Re:Things I Like :)
Šitādam ķēmam komplektā nāk autoevakuators? ;)Arnijs wrote: VAZisti nespēs vien mainīt razdatkas pa garantiju.:woohoo:
P.S.
Šon man sētu tīrīja 100-latnieki. Zviedziens rīta kafijas garumā!
:laugh: :laugh: :laugh:
Re:Things I Like :)
Nu bāc! Un vai tiešām šāda lāpsta ir jāpērk no amerikāņiem? Vai Latvijā esam dumji vai neizdarīgi. Leņķdelzis, svarka, organiskais stikls un pāris hidrocilindri ...defektivais wrote:Tie pāši vien būs :)ziedoniz wrote:Vai tie ir tie, par ko nesen ziņoja medijos? Ka Kurzemes? priekšpilsēta esot 4 iepirkusi pagalmu un mazo ielu tīrīšanai :)defektivais wrote:Es domāju satraukumam nav iemesla:
http://www.diena.lv/lat/politics/riga/f ... ures-nivas
un jā, kas vainas mūsdienu Ņivai? Vai rūpīgam saimniekam nekalpotu pienācīgu laiku?
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
& Chevy 5,7
Re:Things I Like :)
Opaaaa - slovāki uzvarēja krievus 2:1 bullīšos :)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
.......pirms 2 min.
Ir vēl viena brīva vieta, tikko pieteicās trīs, līdz šim Smārde neredzētas blondīnes ar lieliem pupiem un garām kājām, nav jau gluži manā gaumē, bet nekas.:laugh:
Kaspar, tā ir tava pēdējā iespēja, ja ne piedāvāšu vakanci AZ.
Autor! Esmu gar zemi :woohoo: :laugh:
Ir vēl viena brīva vieta, tikko pieteicās trīs, līdz šim Smārde neredzētas blondīnes ar lieliem pupiem un garām kājām, nav jau gluži manā gaumē, bet nekas.:laugh:
Kaspar, tā ir tava pēdējā iespēja, ja ne piedāvāšu vakanci AZ.
Autor! Esmu gar zemi :woohoo: :laugh:

Re:Things I Like :)
Papildināts! :laugh:chippy wrote:.......pirms 2 min.
Ir vēl viena brīva vieta, tikko pieteicās trīs, līdz šim Smārde neredzētas blondīnes ar lieliem pupiem un garām kājām, nav jau gluži manā gaumē, bet nekas.:laugh:
Kaspar, tā ir tava pēdējā iespēja, ja ne piedāvāšu vakanci AZ.
Autor! Esmu gar zemi :woohoo: :laugh:
Saab 900 Turbo '81
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Kas shitas ir?Nils/carlorossi wrote:Papildināts! :laugh:chippy wrote:.......pirms 2 min.
Ir vēl viena brīva vieta, tikko pieteicās trīs, līdz šim Smārde neredzētas blondīnes ar lieliem pupiem un garām kājām, nav jau gluži manā gaumē, bet nekas.:laugh:
Kaspar, tā ir tava pēdējā iespēja, ja ne piedāvāšu vakanci AZ.
Autor! Esmu gar zemi :woohoo: :laugh: