Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Kas tad būs!? Ko tad pasūtīji!? ;)
Re:Things I Like :)
Vēl nezinam! gaidam kas sanāks :laugh:elmo wrote:Kas tad būs!? Ko tad pasūtīji!? ;)

Re:Things I Like :)
Kaut kas līdzīgs "mājokļa jautājumam" vai arī "pimp mai vīls":)
Re:Things I Like :)
Tomēr dažreiz tā Gustava piesaistība pie pakaļpiedziņas biedē..
P.S ja tomēr tirgosi nost, tad paziņo man pirmam lūdzu, ok?:laugh:
P.S ja tomēr tirgosi nost, tad paziņo man pirmam lūdzu, ok?:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
:laugh: seetaa vietas veel daudz :PKoreFun wrote:Tomēr dažreiz tā Gustava piesaistība pie pakaļpiedziņas biedē..
P.S ja tomēr tirgosi nost, tad paziņo man pirmam lūdzu, ok?:laugh:
Re:Things I Like :)
Būs sapuvis pēc gada stāvēšanas :whistle: :evil:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
ņekarkaj :evil: :lol: :lol:KoreFun wrote:Būs sapuvis pēc gada stāvēšanas :whistle: :evil:
kad sāks pūt,tad arī padošu ziņu :laugh:
Re:Things I Like :)
Iedomājies sev to ciparu latos?:silly:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Uh, sestdien Marupes Kulturas nama biju uz grupas "Keksi" koncertu.
Uiiii, labais .......... jumtu nes prom .......
Seku reku ieskats ka tas viss izskatas, jo izradas, ka liela dala tadus "Keksus" nemaz nezina :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=ZQ2c-epDDrM
Uiiii, labais .......... jumtu nes prom .......
Seku reku ieskats ka tas viss izskatas, jo izradas, ka liela dala tadus "Keksus" nemaz nezina :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=ZQ2c-epDDrM
Re:Things I Like :)
Kaut ko līdzīgu (tīru un neapdauzītu) pirmajam redzamajam var iegūt īpašumā, atmetot nieka 20k EUR ;)Gustavs wrote:http://www.youtube.com/watch?v=GLqgL36p ... re=channel
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Džeks pie klavierēm ir no Alūksnes :) Tādēļ labi zināms, ko šie māk :) Un māk tiešām labi :DZingZeng wrote:Uh, sestdien Marupes Kulturas nama biju uz grupas "Keksi" koncertu.
Uiiii, labais .......... jumtu nes prom .......
Seku reku ieskats ka tas viss izskatas, jo izradas, ka liela dala tadus "Keksus" nemaz nezina :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=ZQ2c-epDDrM