Things I Like :)
- mrpinkeyes
- Forums - otrās mājas
- Posts: 1406
- Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
- Location: Sigulda
- Contact:
Re:Things I Like :)
Bilde saabkluba mājas lapas rakstam par Vēlā pavasara izbraucienu... nu kaut kā liekas baigi mākslinieciskā :)
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
Re:Things I Like :)
Izbraucu no ziemas migas savu zaļo draugu, pasildīju saulītē, izgāzēju pa rajonu. Ufff! Laaabs! Smaids līdz ausīm. Ja neskaita to, ka pāris reizes tcs/ctrl iedegās un pedālis ciets palika.. Bet tas tā - pārejoši sīkumi. Bet tas paātrinājums mmmmm suupaaaa! Love it! :)
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
-
Nezinite 9000
- Forums - otrās mājas
- Posts: 848
- Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am
Re:Things I Like :)
TheGirl tikko zvanīja no Gaujas ielas - veiksmīgi izdevās apstrīdēt viņai svētdien "piešūto" ātrumu - 145 km/h
Tā kā, ja kādam jāmācās, kā rakstīt paskaidrojumu un apstrīdēt CP protokolu - pie TheGirl! :):):)
Tā kā, ja kādam jāmācās, kā rakstīt paskaidrojumu un apstrīdēt CP protokolu - pie TheGirl! :):):)
Re:Things I Like :)
Gregers manīts online :)
Re:Things I Like :)
Ātri, ātri kurš var slēdz iekšā Discovery kanālu, tur rāda par SAAB 900.
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Kas par raidījumu? Es online mēģināšu..
- defektivais
- Forums - otrās mājas
- Posts: 1999
- Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
- Location: Ogre
Re:Things I Like :)
Gan jau, ka šitais raidījums:alnislacis wrote:Kas par raidījumu? Es online mēģināšu..
http://www.youtube.com/watch?v=M83OHR7OLfo
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
Re:Things I Like :)
Nē, no 900-tā taisa Gangsta Monstru.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Tikko beidzās, turpinājums būs! Tas ir Chop Shop par diviem mellajiem, kuri šķūņa līmenī būvē superkārus.:laugh: savā ziņā interesanti!
P.S. Man šodien brīvdiena + ilguzeem alus + restaurēju fellīti priekš 10 gadīgas blondīnes:)
P.S. Man šodien brīvdiena + ilguzeem alus + restaurēju fellīti priekš 10 gadīgas blondīnes:)
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
KoreFun wrote:Nē, no 900-tā taisa Gangsta Monstru.

ā.. tas pašpasludinātais indiešu izcelsmes auto dizaineris.
Pēc tam to gangsta-vājprātu klients nemaz negribeja- nebija melns kā pasūtīja, kā arī izskatījās pēc kropļa.
Un, protams, fastback virsbūve ar fwd ir dumja ideja.
Re:Things I Like :)
Ilgezeem gaišais:cheer:
That`s I like :side:
That`s I like :side:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Raksts un video :) . Gregeram protams būtu,kas sakāms :laugh::ohmy: .
http://www.tvnet.lv/auto/autosports/326 ... ri_rallija
http://www.tvnet.lv/auto/autosports/326 ... ri_rallija
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Aktivitātes rižajā soctīklā:
Vidvud, ne jau fermu spēlē darba laikā? :laugh:Vidvuds [******] iegādājās suņuku. Diez kāpēc? šodien 11:43